Černá stolice u šestiměsíčního kluka. Co to znamená?

naieva
5. zář 2008

Ahoj maminy, měla bych na vás prosbu. Máme šestiměsíčního kluka a poslední dva dny nám kadí černou stolici. Nevíte co by to mohlo znamenat?? Setkala se s tím z vás některá?? Díky moc!! 😉

kaskya
5. zář 2008

Ahoj naieva. Kojiš?

naieva
autor
5. zář 2008

No už ne. Jsme na na Nutrilonu.

kaskya
5. zář 2008

Ladik ma 6 mesiacov? Takže už prikrmuješ. Môj má 4 a pol a tiež sa mu stolica mení na čiernu. Je to normálne. Už bude mať tvoj synček stolicu ako dospelý človek - farbou sa tak má podobať. Je to normálne. 😉

naieva
autor
5. zář 2008

S příkrmama pomalu začínáme. Je to u nás boj. 🙂 Tak to jsem ráda, že je to v pořádku. A ty kojíš??

gabca1
5. zář 2008

taky máme občas černou, od té doby co dávám příkrmy tak už to moc nestuduji, barvy jsou různé 🙂

ivulinda
5. zář 2008

jo no...

kijonkova.k
5. zář 2008

černá stolice může znamenat,že obsahuje natrávenou krev!

lalupa
5. zář 2008

je cela cierna alebo len kusky? ak len kusky, moze to byt z bananu, ak cela pozor na krvacanie do crevneho traktu , ak pojdete ku lekarovi, zober kusok na vysetrenie
no nemusi to byt nic vazne, pokial ste spapali nieco, co ju sfarbilo
ak si nie si ista, radsej chodte k lekarovi, na to tam su 😉

tamia
5. zář 2008

..tiež to može byť od zmeny mliečka..

frog
5. zář 2008

černá stolice může být taky od borůvek..ale pro klid duše bych zavolala dr. a optala se.

gabca1
5. zář 2008

My to máme vždycky po borůvkách. Má to vždycky jen jeden den. Dýl tedy ne.

elinka27
5. zář 2008

naieva, nemenila si mlieko?My sme to mali ked sme presli na UM, lebo v umelom mas aj zelezo a od toho maly kadil cierne,ale neskor to preslo.

kaskya
6. zář 2008

Naieva, ani ja už nekojím a malý má čiernu stolicu, potom hnedú, potom žlto hnedú. kedy ako. doktorka povedala, že je to normálne. robí preventívne výteri a sú stále negatívne. prímes krvi sa môže objaviť pri hnačke. to sme mali. plienka bola viac červená ako žlto-hnedá. no strašné. ale prešla hnačka, prešlo aj to.

naieva
autor
6. zář 2008

Holky díky moc. Ono to bude fakt těma příkrmama. 🙂 Díky

denisocka
6. zář 2008

a to maju ed zjete borovnice vy? a nakojíte?