Černé tečky ve stolici. Co to může být?

listicka20
16. lis 2007

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s načernalou stolicí. Malá dneska měla ve žlutém kakání takové jakoby černé tečky. Je jí měsíc a je plně kojená. Volala jsem do poradny, paní mi řekla, že to snad nic nebude a jestli se to bude opakovat, máme jít k doktorovi. Ptala se, co jsem jedla, ale nic zvláštního... Ani jsem si už pár dnů nevzala vitamín, kde by bylo železo - po něm prý stolice černá. Nevíte, co to může být?

ria80
16. lis 2007

Ahoj,kdbys jedla zelezo,tak by to mohlobyt tim.Jinak jediny co me napada,ze by to mohla byt krev,ale uz trochu natravena.Takze jestli to tam bude mit zas,tak honem k doktorovi,jestli uz ne tak nic,ale az pujdes do poradny,tak mu to urcite rekni.

pafina
16. lis 2007

Ahoj,mám s tím zkušenost.Moje malá také měla černé tečky ve stolici.Když jsem to
zjistila poprvé,také jsem byla vyděšená,ale byla to natrávená krev z prasklé bradavky.Stalo se to víckrát,ani nebyla na bradavce vidět žádná trhlinka,ale protože kojím přes klobouček,tak jsem to vypozorovala.Pokud máš bolavé bradavky,tak je to tím 🙂

listicka20
autor
16. lis 2007

Jé, pafino, tos mě uklidnila. Je pravda, že jsem na bradavce trhlinku měla, ale nenapadlo mě, že by to mohlo krvácet, respektive že by mě malá sála jako upír... Železo, nevím, jen se prolévám roibosem, který železo obsahuje, ale že by až tak... A nějaké vnitřní krvácení - říkám si, že to by snad holčička měla bolesti nebo by nejedla... ?

pafina
17. lis 2007

Presne tak jak pises,pokud Ti mala basti,je spokojena a nic ji netrapi,tak se tim netrap ani Ty🙂.Ptala jsem se na to i doktorky a ta nam rekla,ze pokud by ji praskla nejaka cevka treba v konecniku,tak by krev byla cervena,ale ta cerna je uz natravena.Muze ji prasknout i zilecka v nosiku,pokud ma rymu.Tak klid a zadny stres,at mas vesele mleko🙂

ria80
17. lis 2007

To je pravda,urcite se netrap.Ale stejne bych to radsi pak doktorce rekla.Udelaji vyter,to nic neni,a budes mit jistotu.

listicka20
autor
17. lis 2007

To je jasný, že to doktorovi řeknu, jenže se k němu dostanu až po víkendu, tak jsem chtěla vědět, co to může být. Paní v telefonický poradně nevěděla, jen řekla, že když mimi jí a nemá teplotu, tak to snad nic nebude

zuz11
6. kvě 2008

bramburka • 1d • Dnes o 20:09
Objevili se nám ve stolici takové černé tečky, jak zrníčka v kivi nebo něco takovýho, enmáte s tím někdo zkušenost? Jedla akorát banán, ale rozhodně bez toho černého středu.

gabca1 • 1d • Dnes o 20:13
bram - po banánu to máme taky

johanda • 2d • Dnes o 20:17
po banánu to bývá

lindulak • 1d • Dnes o 20:45
My mame taku stolicu po spenatiku 😉

bramburka • 1d • Dnes o 21:45
aha díky, fakt mě taky právě napadlo, že je to po banánu, neuvěřitelný, že ty 3 lžičky to udělaly, já už to nebudu zkoumat.

iza • 1d • Dnes o 21:52
jo jo taky bych řekla banán 😉

emaso • 2d, 16tt • Dnes o 22:28
jednoznacne ba 🙂 nan

bramburka
7. kvě 2008

no jo holky, ale banan jsme uz nedali a černý tečky jsou tam dál, dokonce bych rekla víc a jsou to takový částečky, jakoby mravenci ☹

bramburka
8. kvě 2008

dnes uz to neni, fakt banán asi teda... 😉

renneza
9. čer 2008

Ahoj všem,
díky za vaše příspěvky. Už jsem málem běžela s plnou plenkou k doktorovi. Černé částečky, vypadající jako červíčci, jsou tedy opravdu po prvním banánu. Zkusila jsem ho jen dvakrát, malá ho skoro nejedla a přesto se částečky objevují i několik dní po vyzkoušení banánu.

bramburka
10. čer 2008

jo jo musim potvrdit, kdykoliv dám banán, tak to tam je! K tomuto jsou právě ty diskuze bezva!!! 😀

cermij
29. kvě 2014

@bramburka
@renneza a muzu davat baman dal kdyz am jsou ty tecky?? Neni to nejak spatne?