Cestovanie vo vlaku s 6 mesačným synkom. Máte skúsenosť?

symoona
28. led 2012

Ahojte. Mám 6 mesačného synčeka a o dva tyždne cestujeme na Slovensko. Bohužiaľ nemáme auto a tak ideme vlakom, v noci.(ložkom). Dosť sa toho obávam ako to malý zvládne..Máte niekto nejaké skúsenosti??Alebo radu ako to v pohode zvládnuť? Ďakujem Vám

ilci
28. led 2012

ahoj, se synem cestujeme vlakem od jeho cca 6měsíců, ve 2letech jsme jeli i vlakem k Balatonu a vše zvládá v pohodě. Přes noc jsme teda ještě nejeli. Jinak mu ke štěstí stačí jídlo, pití a zábava 😀

1983hr
28. led 2012

Ahoj jezdíme vlakem od narození syna a zvládá to v pohodě.Jely jsme vždy cca 8hod a ok

ciernavila
28. led 2012

uff tak ja sa tiez bojim, my mame 9 mesiacov v aprili ideme vlakom prvy krat tiez na SK...dieta, kocik,batozina, obavam sa...

kutcher
29. led 2012

@symoona je to v pohodě, vlak toho staršího udrncal tak, že mi poprvé spal celou noc, jen jsme si sebou museli vzít malé světýlko na noc.

flora32
29. led 2012

dieta,kocik,batozina aj ja sa obavam.bud.tyzden ideme.maly ma len 5mes.kupili sme golfky,aby sme sa tam zmestili do kupe.. a aby si pospal...kde vam spali deti?

1983hr
29. led 2012

Mě spal malej v korbě od kočárku,tu jsme daly na sedadlo a kočár sme složily

symoona
autor
29. led 2012

Snad to nejak zvladneme.Ideme aj s babickou a dedkom....Tu batozinu neviem kam dame..Budeme štyria plus batozina a kočiar pre maleho...Este ze kazdy mame svoje lehatko...