Chřipka a posílení imunity

anys11
26. únor 2018

Ahoj, mám takový dotaz. Máte někdo ověřený "recept" nebo nějaké doplňky stravy (vitamíny jako Centrum atd..) , které pomáhají zvýšit imunitu? Jsem skoro porad nacházena, nemocna. Vždy se z toho dostanu a pak zase. Jezdím téměř každý den metre a to je taky síla. Dělám si citrónové čaje, jím pomeranče a různé ovoce, ale stejně jsem jak "chcípáček" :D tak jestli máte nějaké rady, tak se s tím 🙂

priefi
26. únor 2018

@anys11 lichorerisnice

xleni
26. únor 2018

Extrakt z grepovych jader.

betelgeuzz
26. únor 2018

Já těm multivitamínovým mixům nevěřím. radši používám buď samostatné vitamíny, nebo látky na podporu imunity. U nás vede vitamín C (čistý v prášku z DM), vitamín D, echinaceové kapky, přípravky z hlívy, nebo samotná hlíva (ale tu hlívu máš používat delší dobu na celkovou podporu, zatímco echinacea a vit. C působí rychle, kdykoliv na mě něco leze, podaří se mi to rozehnat, nebo zmírnit).

hojda
26. únor 2018

grepový extrakt a céčko a v zimě i déčko, pokud se nechodí na sluníčko.

leki
26. únor 2018

Oscillo nebo hliva ustricna (napr. Tablety), pripadne oboji. Ve spojeni s pravidelnym sportem to manzelovi hodne pomohlo. Ted je marod tak jednou rocne, driv tak jednou za mesic..

leki
26. únor 2018

Jo a jeste jsme si delali 3denni detox asi 2x,na ocistu organismu..

drahuska1977
27. únor 2018

Já si dělám caj jakýkoliv místo cukru med a lžicku skořice a ještě 3ks hřebíčku nechat 15 min a může se pit. A jsem zdravá

berrusska
27. únor 2018

Denně 100g čerstvé červené papriky (splní denní potřebu vitamínů C , kterého má více než citrónu a pomeranče) a šípkový čaj. Občas ještě zazvorovou limonadu a už více jak rok jsme nebyli nachlazeni

bamimi
27. únor 2018

Mohla bych se zeptat co na kasel a rymu v 1.trimestru tehotenstvi? Zda se muze nejaky sirup ci kapky na kasel?
Zatim piju caj s medem a citronem,a stavu z cibule s cukrem.Boli me i klouby tak uz jsem si vzala i 1 paralen.
Muzete mi poradit co vam pomohlo?
Diky

drahuska1977
27. únor 2018

Ptala jste se doktora? Já myslím že na kašel určíte něco bylo jen si nejsem jistá jestli v prvním nebo druhém trimestru. Zkuste v lekarne se poradit

fialka58
27. únor 2018

Pokud něco na imunitu tak jedině Colostrum!!

katerina896
27. únor 2018
Uživatel katerina896 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katerina896.

Na posílení imunity každé ráno užívám prášek od Moringy. Moringa Caribbean (Moringa karibská) nazývaná také "Zázračný strom" obsahuje největší množství vitamínů a minerálů ze všech rostlin na světě.

vega5
28. únor 2018

@anys11 pokud jsi slabá a cítíš obtíže, nemoc.. Pak do postele pod 2 peřiny. Bacily se nemnoží při vyšší teplotě. Takže když je teplota cca do 38,5 bez Ibalginu apod. leda občas.. Spát, spát... necourat po bytě, nevarit, nic dělat.. ani Tv, Pc leda velmi omezeně.. 🙂 Hlíva, Aloe, Chlorella, vit. C, B complex, Preventan acut, boruvky.kompoty obecně, česnečka s bramborami, kminem i majorankou, čaj s hřebíčkem, skořicí.. , rakytnik atd.... Jinak odpolední spánek posiluje..A ve spánku tělo regeneruje atd....

anys11
autor
1. bře 2018

Holky, ženy, slečny , děkuji všem za rady 🙂 určitě něco z toho vyzkouším

lucasice
3. bře 2020
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Vyzkoušej kozí kolostrum, v období chřipek je nepřekonatelný.