Čistička vzduchu, máte tip na dobrou?

ito
12. lis 2014

Potřebovala bych poradit: Nemáte někdo tip na dobrou osvědčenou čističku vzduchu? Plánujeme pořídit, ale nejsem si jistá kterou.

mankiw
12. lis 2014

ahoj, my už 3rokem používáme ionic Care a jsme s ní naprosto spokojeni http://www.ionic-care.cz/o-ionic-care.html?utm_...

raffaelo
12. lis 2014

@mankiw a dá se to nějak poznat, že doma ta čistička je a opravdu funguje? 🙂

curdibilka
12. lis 2014

@ito
máme stejnou jako mankiw a poznat to teda fakt je, ten filtr je kolikrát úplně černý, a to si myslím, že uklízím běžně a ani nežijeme v nějakém prašném prostředí... 🙂 Za mně doporučuji. 🙂

mankiw
12. lis 2014

@ito my ji máme v obýváku ve velkém otevřeném prostoru, takže tam to poznávám podle filtru, a určitě by se snesla ještě jedna🙂 Když ji ale dám k dětem do pokojíčku a zavřu dveře, tak za chvilku je tam úplně jiný vzduch, takový "voňavější, čistší"

ito
autor
12. lis 2014

já právě uvažuji nad těmito: Winix WAC U300 popř. Airbi Pure, ale pořád nejsem schopná se rozhodnout.

mankiw
12. lis 2014

@ito tak s těma ti bohužel neporadím, vůbec neznám

ito
autor
12. lis 2014

@mankiw i tak díky moc za tip 🙂

jeha
13. lis 2014

@ito kazdopadne lepsi volba nez IonicCare, uz jsem to psala v jinem prispevku tady dneska.

mankiw
18. lis 2014

@jeha můžu se zeptat, jaká je lepší volba a v čem? díky

izabelv
9. bře 2015

Dobrý den,
chtěla bych se s Vámi také podělit o svou zkušenost a koupi 🙂
Já hledala hodně dlouho do čeho se pustit ve směru čištění vzduchu, zvlhčovaní ale také at to pěkně vypadá 🙂 Absolutně nejvíc mě nadchla vodní čistička vzduchu Aqua air je krásná, přic tekoucí vodě se skvěle relaxuje a jejich 6 filtrů zachytí opravdu vše!
Dítě je alergik taktéž i manžel máme baráček blízko u louky takže hlavně v létě je to znát! Když jsem pořídila čističku tak jsem začala po pár dnech vidět určité výsledky jak u malého tak u manžela. Dnes se bez ní neobejdou koupila jsem ještě jednu do ložnice a musím říct, že já sama a to nejsem alergik ani astmatik jsem ihned pocítila lepší spaní a žádné chuchvalce prachu o rohů (s tím asi bojujeme každá) 🙂 i ovládání je velmi jednoduché. Tu první máme již přes rok a půl a vše funguje jak má a to jí máme zaplou každý den 🙂zde je kontakt kde čističku seženete i paní, která mi jí prodávala vše vysvětlila a byla moc ochotná a příjemná. http://www.clean-life.cz/cistickavzduchu.html