Co je příčinou? 11letý syn snědl 2 marmelády a granko

sinorina
1. črc 2014

Ahoj holky, mám dotaz za moji sestru.
Má 11 letého syna a v poslední době zjistila, že se jim některé potraviny strácejí.
Naposled to bylo 250g granko a dvě marmelády.
Její syn se přiznal, že to všechno jen tak snědl. Ještě dodám, že nechce moc jíst a v jídle a pití si hodně vybírá.
Příjde vám to normální? Neměla jste některá u dítěte podobný problém?
Děkuji a hezký den

mydvaapes1
27. črc 2014

A nenapadlo Vás, že to nosí mezi kamarády? Já taky doma ,,čórovala,, mňamky a nosila je ven :D....a aby naši nebyli naštvaní, tak jsem to házela na sebe....ale jsem asi jiná no 😀

kachidlo
28. črc 2014

Já teda měla růstový sprint ve 12 letech přes prázdniny a snedla jsem všechno co mi dali a co jsem našla. Vybíravá jsem nebyla.Po obědě u babi, po dvou řízkách a hromadě bramborového salátu, jsem si odfoukla a za chvíli jsem babičce sežrala plech bublaniny, co nechala vychladit na balkoně a za chvíli jsem škemrala, že mám hlad a na svačinku jsem snědla další porci řízků a salátu a to jsem byla samarukasamanoha. Za 2 měsíce jsem se vytáhla o 11 cm. A co teprv kluci. Ti jsou ještě větší žravci, když rostou v pubertě.

olusenka
28. črc 2014

jsem asi divná, ale mě to zvláštní přijde. Já bych si tohle doma jako malá nedovolila (vyjíst špajz, vyžrat lednici, vzít si co chci, zvláš´t pokud by toho bylo takové množství). Já se ptala, jestli můžu a co můžu sníst. někdy by se taky mohlo stát, že sním něco, co je určené k vaření večeře, pečení koláče apod., takže proto .