Co na podporu imunity školkových tříletých dětí?

geluska
2. pro 2013

Prosím o zaručené rady, co vàm skutečně pomohlo na podporu imunity u dítěte,které začalo chodit do školky? Každý týden máme rýmu,event.i kašel.Nyní i teplotu.Snad ani dva týdny v kuse dcera nebyla.Je něco,co skutečně aspoň trochu pomůže? Objednala jsem Colostrum,dávám do něj naděje,ale nevim,nevim...Děkuji moc za rady.

dagmik
2. pro 2013

@handm
chudinky malé a my si ještě o nich myslíme, že nás ignorujou 😖 Tak Vám budu držet pěsti, ať také vše dopadne dobře a s velkým přínosem.

handm
2. pro 2013

@dagmik díky! kdyžtak se ještě ozvu, kdybych pak měla nějaké dotazy.. 😉

dagmik
2. pro 2013

@handm určitě, klidně se ozvi.

hanka.
7. únor 2014

Hledám nějaké informace jak zlepšit imunitu mého 3- letého syna. První rok ve školce / no spíš doma☹. Už má 3 ATB od září ☹.
nějaké nové zkušenosti???

andelka
7. únor 2014

@hanka. Dany byl ve školce od září taky hrozně málo..dva tři dny, max. týden (to jen jednou, ten první v září) a pak doma, rýma, kašel..jednou atb.
V prosinci nebyl vůbec, v lednu 2dny, pak 3 týdny doma..
Ale dávám mu od ledna každý den vitamin D, cucavky Hlíva ústřičná pro děti a teď po nemoci (s tím že o víkendu měl rýmu a teplotu, v pondělí jsem ho nechala doma, ale v úterý už byl ok a vydržel ve školce do dneška a zatím to na nemoc nevypadá, uvidím v pondělí) má megaskorbickou léčbu..navýšený přísun vitaminu C. 14dní skoro v kuse ještě ve školce od září nebyl. 🙂

petulinka_2012
15. zář 2017

Já dávám synovi colostrum a AV gel na pití na imunitu. A jsme s tím spokojení. To colostrum je přímo na imunitu,na prevenci před nemocí a v průběhu nemoci.

janejc
9. říj 2017

Ahoj, určitě doporučuji colostrum. Jenom je potřeba si ohlídat, aby se jednalo o tzv. živé colostrum. Mělo hodnotu Ig 40. Druhů je hodně a ne všechny ho mají. Sama mám odzkoušené tohle ceske-colostrum.cz/produkty/colostrumb.html
Taky jsem byla pořád nemocná a zabralo mi docela rychle.

ev.ka
9. říj 2017

Otužovat, je to nejefektivnější. Celoročně spíme s otevřeným větrákem (v létě celým oknem). Každý den 4-6 hodin denně venku, to už musí být fakt trakaře, abysme nešli. V zimě nepřetápět.

janejc
10. říj 2017

@ev.ka : Souhlasím větrání je hodně důležité, aby se doma nedržely bacily a zkažený vzduch. Jen u nás v Ostravě někdy jak je smog, se třeba dva tři dny nedá ani otevřít okno :(