Co na seboreu na hlavičce?

snnya
20. led 2022

Ahoj, naše Emilka má seboreu na hlavičce. Zkoušela jsem Biodermu ,ale to nám moc nepomohlo. Tak se chci zeptat co pomohlo vám? S čím máte dobrou zkušenost?

pampeliska1313
20. led 2022

Tohle a vždycky vycesat.🙂 chvíli to trvalo ale už je klid.🙂

makovice88
20. led 2022

@snnya U nas pomohl obycejny olivovy olej. Namazat, umyt poradne samponem a vycesat. Udelala jsem to takhle 2x a bylo po problemu.

sigyn
20. led 2022

U nás pomohl prostě čas a postupné vyčesávání.

glk
20. led 2022

@snnya nám doktorka napsala změkčovací mast a ta byla super.

drakenn
20. led 2022

@makovice88 souhlasím. Mazat oliváčem a vyčesávat

ekou
20. led 2022
korin
20. led 2022

Stačí i obyčejný stolní olej a česat.

teryem
20. led 2022

@snnya excipial u lipolotio.. Absolutní zázrak, vůbec jsem nečekala, že by to vážně mohlo pomoci.. Dvakrát jsem promazala, nechala tak hodinku dvě působit, pak vymyla normálně dětským šamponem, který používám, a vycesavala vždy chvíli, opatrně, žádný škrábání.. A bylo to pryč.. A to toho měla plnou hlavu.. Dávala jsem ji toho tedy víc, a snažila se to pořádně promasirovat až na pokožku.. Vážně zázrak

avadake
20. led 2022

@glk což takhle poslouží i kondicionér či maska na vlasy - změkčí. Tak to dělám, nanesu, nechám působit a následně krouživými pohyby vyčešu tangle teezerem.

lentilkah
20. led 2022

Sebclair sampon.

petralp
20. led 2022

@snnya za dvě umytí byl pokoj.

zelenaesmolda
20. led 2022

Hlavne nedavejte olej,ten to akorat zhorsi,to nam rekla pediatra.Na seboreu zabira mocovina.U nas pomohl excipial u lipolotio

eloise02
20. led 2022

Mám šestiletého syna a pomohlo mu jedině toto - https://www.pilulka.cz/a-derma-exomega-control-... Dá se koupit i menší balení, které je levnější. My už máme třetí, zatím fakt nejlepší produkt.

korin
20. led 2022

@zelenaesmolda Nemůžu souhlasit, olej testován na 3 dětech.

makovice88
20. led 2022

@zelenaesmolda Taky nesouhlasim, tedtovano na 2 detech. 😊

zelenaesmolda
20. led 2022

@korin
ja se nehadam,jenom rikam,co nam rekla pediatra kdyz jsem ji rekla,ze natiram olejickem.

elesse
20. led 2022

Necim namazat (pouzivala jsem olej i krem) a vycesat. Proste casem zmizi. Vycesavani nebo cokoli podobneho se moc nedoporucuje, ze to vic rozneses, ale ten dojem jsem nemela

ekou
21. led 2022
terkezz
21. led 2022

@snnya Zdravím, naše dr nám napsala nějaký hodně mastný krém z lékárny na recept
Hlavička se potřela a poté se to vyčesalo, je to teda dost mastný ale nám to pomohlo. V lékárně to namíchali na počkání..

lucifux
21. led 2022

@snnya naše pediatrička je starší generace, ale jednou mi poradila promastit obyčejným sádlem a vyčesat. Stačilo takhle udělat dvakrát po sobě a byl klid. Vyzkoušeno na všech třech mých dětech a 100% účinnost.

kaora
21. led 2022

Nakonec pomohl dětský olejicek Aviril

snnya
autor
7. únor 2022

@zelenaesmolda nám teda pomohl olivový olej ..jednou jsem namazala a malá je od té doby bez seborei ...

snnya
autor
7. únor 2022

@makovice88 děkuji moc pohlo

makovice88
7. únor 2022

@snnya Tak super 👍

veruuu_kubesovic
7. únor 2022

Olivový olej, namazat, nechat působit a vycesat...