Co na zahlenění u syna 1,5 roku?

i_vet2
27. bře 2022

Holky pomoc, co koupit v lékárně pro syna 1,5 roku. Byl nachlazeny, suchý dráždivý kašel to jsme na doporučení Dr dávali sinecod a fenistil , pak měl dokonce ventolin na předpis a nyní mu to přešlo do hlenu a rada bych mu nějak ulevila , máme mořskou vodu,vysavame nosík,nasivin.. ale je zahleneny v krku a polykání problém a nevím jak mu ulevit , poraďte co mu mám zajít koupit ? Děkuju. Minule mu v Dr max strčila sirup nějakou tu jejich značku a hrůza děs jen řval vůbec to nechtěl pít...

lv
27. bře 2022

Majorankovej čaj můžeš zkusit, nebo koupit Hedelix, Sinupret, Mukosolvan.

zmrzlinka
27. bře 2022

@i_vet2 Mucosolvan sirup

katule1990
27. bře 2022

@i_vet2 Co zkusit cibuli s medem (cibuli na kostičky do skleničky, navrch pár lžic medu, nechat v teple pustit šťávu a tu pak podávat)? Mám stejně starýho syna, taky je teď nastydlý, tak dáváme toto.

lentilkah
27. bře 2022

Prospan- redi hlen, takze ho lepe vykasle a i ryma se spusti.

petulkadodo
27. bře 2022

@i_vet2 Mucosolvan sirup, míchám ho ráno do jogurtu, samotné na lžičce mi to syn taky nevezme, i když je sladký

goovana
27. bře 2022

@i_vet2 ambrobene

martiniquest
27. bře 2022

Pokud ma aspon 13 kg, pak Erdomed. Sacky jsou volne prodejne a dava se 2x denne pul sacku. Dospely pak cely sacek.

sanoela
27. bře 2022

@i_vet2 nám se osvědčil Mucosolvan sirup. Za tři dny se pořádně spustí rýma a pak i zahlenění a je klid 😊

klaruskaholubinka
27. bře 2022

Nám pomáhá mickovani potom to vždy dcera hezký vykašle a jde ji to hezky ven. Zkus se zeptat třeba dětské na to. Je to na chviličku a dcera si o to říká sama 🙂. My už několikrát skončili v nemocnici a teď nám to ukazovala rehabilitační sestřička. A pěkně po tom teče i rýma ven 🙂