Čudný suchý kašel, žiadné iné príznaky. Mal to niekto?

rimmel
29. říj 2009

ahojte maly ma posl.par dni taky cudny kasel..suchy...take kch kch kch kch kch velakrat za sebou ale nerobi to casto, dvakrat denne takto zakasle? niekedy mi to pride ako keby sa hral :D

ziadne ine priznaky,, ci sopel ci horucka

? niekto mal daco podobne?

rimmel
autor
29. říj 2009

nikto nic? ☹

dvojka
29. říj 2009

tak my máme zrovna ted podivný kašel,který nejde nijak popsat 😒 ,šla jsem dneska k doktorce,jenže ta má dovolenou k jejímu záskoku se nemůžu dovolat a tak jsem zavolala do úplně jiného města a máme radši zítra přijet i když teploty nejsou,mám jí zatim dávat kapičky SINECOD,hodně tekutin(což je problém)

Jenže jak čtu,u vás to bude úplně něco jinýho,když nemáte ani rýmu,takže celý můj příspěvek je mimo mísu 😀 😝

rimmel
autor
29. říj 2009

:D nevadi ...tie tekutiny no dobry napad..kojim stale tak hadam to pomoze

vela stastia u doktorky 😉

anicka164
29. říj 2009

Jo, Mikuláš tohle měl taky, prostě tak jednou nebo dvakrát denně zakašlal a jinak nic. Jinak vypadal spokojeně, tak jsem to neřešila a teď už to nedělá. Byli jsme na prohlídce u doktorky a ta říkala, že je zdravej (bylo to před očkováním).
Teď mě napadlo, že to mohlo být třeba suchým vzduchem v místnosti nebo tak něco, nevím...
Jinak docela často kýchá, ale to jsi nemyslela, že? To ho asi něco šimrá v nose 🙂

rimmel
autor
29. říj 2009

no moj nekych ani nic.....vidis to ma nenapadlo ten suchy vzduch..neviem ci mame suchy 😅

anicka164
29. říj 2009

Nechci vypadat jako chytra, ja ani nevim, jak se suchy vzduch pozna... Jenom me to napadlo, kdyz jsme byli s brachou mali, mama nam davala na topeni mokrej rucnik, aby se nam lip dychalo, kdyz jsme treba byli nachlazeni nebo tak.

anicka164
29. říj 2009

jo, nakonci mel byt jeste 🙂

rimmel
autor
29. říj 2009

anicka dakujem skusim ten uterak a uvidim ci mu to prejde 🙂