Dcera má 40° teplotu, jely byste s ní do nemocnice?

aneta0707
29. pro 2012

rano sme byly u doktorky a mala ma zanet prudusek a dostala klacid sirup. do ted ji v podstate nic nebylo, sly sme tam na kontrolu po predchozim kasli, ale behem dneska ji zacala stoupat teplota, nezabira paralen 125 +cipek panadol 125 a ted uz ma 40° . jely by ste s ni do nemocnice nebo mam pockat do rana? mam hroznej strach, nikdy teplotu nemela...
dystak poradte jak teplotu nejlip srazit, mam dost druhu sirupu i cipku na kombinovani, ale nevim jak.
diky

aneta0707
autor
29. pro 2012

dekuji vsem za rady a podporu...
ponozky zabraly a ted ma 38. po dvou dnech se najedla, probrala a leci panenky 🙂 i kdyby to bylo na chvili, tak je to pokrok 😉
ted v tom uz necham tatinka a jdu padnout za vlast 😔

natalie77
29. pro 2012

omlouvám se za překlepyv minulém příspěvku, ale já psala nějak rychleji ...
.....tak hlavně, že je to lepší...a malá jí...jen bych asi zvolila jiné potraviny...piškoty, banán...kyselé by mohlo dráždit žaludek...
😉 .
SUPER!!!! už bude zase líp....měla malá 6. nemoc? To jsme měli také hrozné horečky a za dva dny to kleslo a udělaly se pupínky na těle....
Držte se🙂.

boban
29. pro 2012

@aneta0707 fajn že teplota klesla 😵 příště taky zkusím ty ponožky 😅 😉

marjama
29. pro 2012

@aneta0707 já to tušila, že ponožky zaberou 😉 🙂 Supéééér! Tak ať už je malá v pohodě! Klidnou noc přeju 😉

aneta0707
autor
29. pro 2012

@natalie77 snedla jenom ten rohlik a papriku. mandarinky se ani nedotkla. chtela sem ji dat jidlo ve kterym jsou tekutiny, ale kdyz to nejsem ja, tak to dite musi mit aspon rozum co jist 😀
jinak nevim co je 6. nemoc, ale doufam ze uz nic mit nebude, za 2 tydny cekame nestovice. na pohotovosti si krasne hrala s chlapeckem kdyz sme tam byly minuly tyden a kdyz pak prisla sestra, tak nadavala rodicum ze meli sedet v jiny cekarne s nestovicema... a rodice kluka nechali aby vsechny nakazil

baris
29. pro 2012

Doufám, že se to zlepší a budete mít klidnou noc.

Starší dcera mě taky před měsícem vyděsila - nikdy nemívá teploty, aniž když je nemocná a najednou měla horečky přes 40°C, zimnici, byla hodinu vzhůru, 20min spala, pak zase hodinu vzhůru a 20min spánku .... 😢 Mladší je jiná - té okamžitě vyletí horečka, ikdyž má jen rýmu.

Naštěstí se z toho vyklubla "jen angína". Horečku jsem moc nesrážela (přes tu zimnici to ani moc nešlo). Dávala jsem jí sirup ibalgin (jiný nechtějí) a to jen 1dětskou polévkovou lžíci, protože jí bolela hlava a jednou jsem jí dala preventivně diazepan. Jinak mi na pohotovosti dr. doporučila, že mohu dát i dithiaden (což je na alergii). Bohužel u dětí bývá poměrně často, že jim takhle vyletí horečka a druhý den vypadají jako zdravé.

petule246
29. pro 2012

@kitinka76 - to je jasný, souhlas. Já teda vůbec preferuju Nurofen, oběma klukům zabírá líp. Střídání s Panadolem praktikuju fakt výjimečně (ťuky, ťuk) a raději balím prckovi nohy do mokrého ručníku.

aneta0707
autor
30. pro 2012

tak po vymenovani ponozek do dvou rano se mi probudilo uplne zdravy miminko 🙂 jak to ty deti delaj...

evaviki
30. pro 2012

@aneta0707 tak super 🙂

veruska007
30. pro 2012

Ahoj, ja bych Te chtela jen uklidnit - ja jako dite mivala taky vysoky horecky, mam to dodnes: i pri normalni viroze mivam 40-41 st. Nastesti se mi z horecky nikdy nic nestalo. To nas maly mel v 1,5 roce febrilni krece, a to mel teplotu 38,2. Jeste bych dodala k zabalum, ze se smi davat jen na ruce a nohy, nikdy na cele telo. Muze to zpusobit zastavu srdce. Umrela mi tak spoluzacka a pak kamaradka me spolubydlici.