Dcera snědla pastelku a dostala teplotu. Je to z toho?

lucijeja
5. dub 2009

Ahojky všem maminkám. Chci Vás poprosit o radu. Dcera dneska snědla pastelku, takové to progreso, asi 5mm a dostala teplotu. Tak nevím jestli to nemůže být z toho, protože i trochu kašle. Pokud ano jak dlouho to asi trvá? 😉

slunicko552
5. dub 2009

Luci záleží na tom jaké progreso máš.Pokud nějaké dražší nebo levné.Na krabičce je napsané-pokud je dražší,že není nebezpečné nebo tak něco a pokud je levné,že se nesmí strkat do úst atd.Nevím pokud by měla problémy i zítra tak zkus zavolat doktorce 😖

timbouctou
5. dub 2009

lucijeja - ta teplota podle mě není z té pastelky. Myslím, že každé dítě snědlo aspoň jednu pastelku a co si pamatuju když jsem byla malá, tak jsme se sestrou vytahly každá půl tuby lepidla a nějaký ten inkoust a nikdy nám nic nebylo. Spíš to bude z nachlazení, uvidíš.

lucijeja
autor
5. dub 2009

No progreso je to klasické ko-hi-nor, ale ta teplota jí už klesla, ale možná taky díky homeopatikům. No uvidíme co bude do zítřka, snad to bude v pohodě. Díky za odpověď.

lucijeja
autor
5. dub 2009

timbouctou- no nevím jen mě to napadlo, protože jsem slyšela že když se sní křída tak to vyvolá teplotu. ALe už jí to kleslo, tak to sand bude v pohodě.

radka.m.
5. dub 2009

no,tak nevím,jestli jsem to správně pochopila,to snědla c elou tu pastelku,nebo jenom kousek???extra škodlivý nebudou,tu teplotu bych přikládala k tomu kašli,ale pokud se jí podařilo sníst tu pastelku celou,tak bych teda rychle upalovala k doktorovi,ale to jsem asi nejspíš blbě pochopila,ne? 😕 😕 😕

lucijeja
autor
5. dub 2009

Ne ona snědla jen špičku, má takové zvláštní choutky, papír a tak.

timbouctou
5. dub 2009

luci - nijak zvláštní, náš malý s oblibou baští toaletní papír a papírový kapesníčky 😅