Dceři zapáchá dírka od náušnice, máte zkušenost?

lenicita
19. bře 2013

Mám dotaz...dceři (8měsiců) zapách dírka...zlatá naušnice v místě dírky změnila barvu do růžova... nemáte některá s tím zkušenost? co na to a proč to je?

dance01
19. bře 2013

Nemá na to alergii? Mě hnisali uši po obyčejných naušnicích. Musím nosit bud pravé stříbrné nebo zlaté. A v lékárně mi na to dali oční mast a pomohlo to 🙂

mrazulkav
19. bře 2013

Mě zlaté naušnice zelenaly... a od toho i uši... naušničky bych vyndala a nechala zhojit, pak je třeba zkusit dát znovu a pokud by se opakovalo, tak koupit jiné naušničky...

aneta0707
19. bře 2013

ja bych nenechala zarust dirky. zkus vyndat zlato a porid pecicky z chirurgicky oceli. kazdy den vydezinfikuj nebo maz nejakym framikoinem a melo by se to zlepsit. na chirurgickou ocel by nemela byt alergie. jestli ste nechavali nastrelit, tak by ste je meli mit doma?
ja mam alergii na zluty zlato, dirka mi jak pises zapacha a vyteka svetly mazek. po delsi dobe mi natecou usi a zacne mi z direk tyct krev. a nemluvim o zbytku tela, kdy staci dotek a mam vyrazku a svedeni. ale to nemusi byt vas pripad.
jestli je to jenom jedna dirka, tak bych si spis tipla, ze si nekde lehce zatrhla nausnicku, vznikla mala prasklinka a dostala se tam infekce.
tak at to ma mala brzy uzdraveny a je lip 😉

hojda
19. bře 2013

U vchodu dírky nebo na předních a zadních okrajích dírky můžeme nalézt vytéjkající tkáňový mok, který je známkou hojení rány. Jeho barva je vždy čirá (někdy mírně matná) v odstínech růžové vody, oranžové nebo žluté vody. Usychá v krystalky. Pokud se ale objeví výtok z dírky, který je hustý, lepkavý a rozhodně není průsvitný a je vazký, jedná se o hnis. Odstíny může mít žluté, bílé či zelené. Došlo zřejmě ke vniku infekce a hnis je reakce organismu na vstup infekce.

Více zde: http://www.nastrelovani-nausnic.cz/nejcastejsi-...

JInak já když vyndám sama náušnice, tak to taky nevoní 😉 Nebo pořídit antialgergenní bioplastové🙂

lenicita
autor
20. bře 2013

no žádný hnis, ani ouška nejskou červené..prostě ty dírky zapachaj nebo ty naušnice....

maximsarah
6. črc 2013

@lenicita Taky jsme měli tento problém. Dcera měla zlaté náušnice, v dírkách měla neustále malé množství jakoby hnisu a smrdělo to, vyměnili jsme za chirurgickou ocel a máme klid 🙂