Dceři zarůstá poševní vchod. Poraďte jak na to

rkk
14. lis 2009

Ahoj všem potřebovala bych poradit.Mam 5měsični holčičku a zarusta nam poševni vchod ☹
Muže mi někdo poradit jak na to?Doktorka radi nepouživat vlhčene ubrousky.A taky řezani jen
to se mi moc nechce ji takhle trapit.Prosim poradte nějaky učinny zasah.

rkk
autor
23. lis 2009

Ahoj kristufka jo jo nedala jsem tam vše co jsem chtěla to se mi nějak nezdařilo ale ja na to přijdu 😉 Děkuji za radu 😉 Jo mala je pěknej cvalda zitra jdeme na kontrolu tak jsem zvědava kolik budeme važit 😀 Pak pisnu 🙂 Jak vy a pipinka jak jste na tom?

kristufka
24. lis 2009

Ahoj rkk dnes jsme byly tedy v poradně, řeknu ti hrůza, ptám se doktorky a ona na to "Pokud jí budeš normálně mýt tak jí to nesroste, žádný mastičky nic na to neni, prostě mýt" To bylo celý, že by se podívala nebo tak, to ne. Tak nevim, zítra koupím ten olejíček jak jsi psala a vrhnu se na to sama, ty pysky vim určitě že má srostlý to vidim a myslim že má i ten vchod, už jsem tam dnes viděla tu blanku, když jsem jí to roztáhla víc.
Jinak nám ještě řekla že musíme protahovat chodidla, že si stoupá na špičky (ne vždy ovšem - u ní hrozně brečí, takže byla úplně ztuhlá a v křeči) jinak budeme chodit na nějaký rehabilitace. Ach jo. Za 14 dní kontrola.
A my teda vážíme 7,5 kg. V 5 měsících jsme měli 6,3kg 🙂

crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rkk
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rkk
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barica
26. lis 2009

Me tedy na to upozornili hned v porodnici a potom jeste detska doktorka, ze je treba z "mezi pysku" vymyvat necistoty a hlavne umyvat smerem od pochvy k zadecku, jen timto jednim smerem, nikdy ne naopak, to ma pry prave dusledek v tom, ze to tam srusta... Nikde to to neni zminovane, tak to radeji pisu, ale predpokladam, ze tohle je jasna vec a kazda to vite... O tom, ze to zpusobuji papirove pleny jsem take slysela, je tam pry o stupen tepleji, nez v latkovkach... No nejspis to bude ovlivnovat nekolik faktoru najednou...

crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
26. lis 2009

Barica - nám v porodnici řikali jen o tom mytí, směr k zadečku, to je celý, tak jí taky myju. A jsme zarostlý a doktorka se mi na to ani nepodívala, prý to nesroste když jí budu mýt.
Crca - ty používáš látkovky? Že píšeš na noc. No malá je po noci v pampersce teda mokrá. Ale to proto že se budí po hodině a chce jedině k prsu tak pak i hodně čůrá. Teda jako neni mokrá aby sis nemyslela, že jí ani nepřebalim, ale neni to jako přes den, přebaluju jí docela často, takže mažu hodně. Jenže jsem prostě neroztahovala, nevěděla jsem... 😨
Obídek tedy měli dětičky přímo luxusní, to se nedivim, že dlabkali 😎 Jsou to teda šikulové. Doufám, že Anča bude taky za dva měsíce na tom líp. Teda doufám, že už dřív, dnes zase nic nesnědla. Dopoledne jsem jí zkusila dát banán, ten jí minule chutnal, snědla čtvrtku banánu, tak si vzala dvě lžičky a k obídku měla mrkvičku s květákem a snědla taky 6 lžic ale malinkých. Hodně malinkých, spíš jak pro panenku 😅

rkk
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristufka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
arteph
28. lis 2009

holky nevím, zda to tady někdo nepsal,ale nám na to pomohlo mlíčko Saforelle (stojí cca140 Kč asi 125 ml), doporučení mi dala dětská lékařka, taky jsme měly tento problém, třikrát denně jsem malou mlíčkem po očištění kapesníčkem anebo žínkou protřela a spravilo se to nádherně, ani jsme nemusely na gyndu

rkk
autor
2. pro 2009

ahoj kristufka tak jak je na tom mala?Ma to zarostle nebo ne byly jste u te doktorky?