Dítě v tranzu, máte zkušenost?

ssarka
16. únor 2013

Dobrý den,včera ve městě mi malej udělal scénu začal se vztekat a do toho pak že nemůžu nemůžu asi dýchat pka se uklidnil myslela jsem že má období vzdoru jenže večer se probudil a to stejný jak v tom městě kopal kolem sebe nikoho u sebe nechtěl řval a zase nemůžu vypadalo to že se sesype.A dnes jsme v kuchyni a volá z obýváku mami byly jsme u babičky tak jsem došla a výraz úplně mimo 10 min.jsem ho musela držet k nikomu jinýmu nechtěl ani na zem říkám co je nevím nevím a pořá pak se uklidnil.jsem z toho docela zoufalá nemáte někdo takovou zkušenost?díky za odpovědi ma 2 a 8 měsíců

buldok
16. únor 2013

Nemohla by to být nějaká epilepsie? Ona může mít lecjaký průběh...

luciina
16. únor 2013

Taky se priklanim k epilepsii. Urco v po nasupajdete k Dr.. Jednou jse. Videla porad o epi a byl tam pripad maleho ditete, ktere sedelo u sfolu a jedlo a najednou prestalo jist a koukalo jako do blba asi 10min. a to byl zachvat. Pak zase zacal jist jako by se nic nestalo. Preju, aby to nic nebylo a bylo to jen prechodne.

2hanah
16. únor 2013

@ssarka Já teda po tom, co jsem tady na Koníkovi četla tak hrůzné scénáře bych s malým jela do nemocnice hned, možná by nebylo špatné CT vyšetření mozku, může jít jen o banalitu (a přála bych Vám to), ale taky může jít o vážnou věc, nebo si aspoň pro klid zavolejte do nejbližší nemocnice, ať Vám poradí ☹ Když jsem měla já malého syna, tak jsme chodili na kontroly na neurologii a tam mi doktor říkal, že některé děti až do sedmi let se můžou už od miminek tak vztekat, až z toho sama sebe dusí a modrají nebo i chvíli ztrácí vědomí, ale když to máte tak najednou, nezní to moc dobře.

ssarka
autor
16. únor 2013

Urcite v pondeli k dr zajdu.No ted je to tak 14 dni co se dost vzteka mela jsem ti za vzdor ale ten dnesek me vydesil.Jeste ke vsemu on je ten tip co se celej den nezastavi neodpocne nic divoch.

eloana
17. únor 2013

@ssarka ahoj synovi je presne tak a mame to same...... malinko to jiz ustupuje-ale dostava se do tranzu a nevi o sobe......mame to treba u lekaru a kdyz se vyspi, tak takto rve- nic nepomaha- syn nas ani podle me nevnima-pak to prejde.

ssarka
autor
17. únor 2013

A co mu je??Byly jste s tím u dr?
@eloana

eloana
17. únor 2013

@ssarka nebyli.. uz se to ted zlepsuje.....,ale mel to vzdy po vyspani nebo kdyz neco chtel a vztekal se... vy to mate z niceho nic?

ssarka
autor
17. únor 2013

měl to akorát včera.Jinak se teda vzteká ted jsme šly ven a jak nebylo po jeho tak zase čepici rval z hlavy začal se vztekat tak sem ho čapla a šly jsme domů

ssarka
autor
17. únor 2013

Ale včera se právě nevztekal jak pak začal tak čučet.
@ssarka

ssarka
autor
17. únor 2013

@eloana Ale včera se právě nevztekal jak pak začal tak čučet.

haniplanetka
17. únor 2013

u kamarádčiny holčičky tak začínala slabá epilepsie, určo k dr zajděte!

monad
18. únor 2013

zajímalo by mě, coti na to dr řekl.. 😖