Dithiaden. Můžu dát 3letému dítěti + Levopront na kašel?

stenlunka11
13. únor 2022

Ahoj . Holky . Jelikoz na pohotovosti jsou u nas dr. Naprosto k nicemu . Tk si jdu pro radu sem . , Muzu malemu 3 roky . Dat na ditiaden a na zklidneni kasle levopront ?

amazonkajanik
13. únor 2022

@stenlunka11 800888155 infolinka 😉 jinak za mě je dithiaden dost silný, kdysi mě jako 16letou odboural na celý den...

xnikax1
13. únor 2022

@stenlunka11 půlku dithiadenu na noc na kašel dávám dceři od 3 let normálně spolu s robitussinem na radu dětské.

stenlunka11
autor
13. únor 2022

@amazonkajanik no malimu to dala ted poprve. Tk prave nevim, jestli to muzu s necim nakombinovat.

stenlunka11
autor
13. únor 2022

@xnikax1 dekuji . To jsem chtela vedet . Jestli mu muzu dat neco, at se alespon klidne vyspi .

zmrzlinka
13. únor 2022

@stenlunka11 dávám Dithiaden pri kašli i při rýmě.Poradili mi to na ORL.

zmrzlinka
13. únor 2022

@amazonkajanik na každého to působí jinak.S mýma dětma to nic nedělá.Jenom,že přestanou kašlat.

anehap
13. únor 2022

Nám to povolila dětská doktorka, ale v tomhle věku jen 1/4, kolem šestého roku už polovinu. Ale naším dětem mnohem lépe zabírá Prothazin, on i uspává, takže i když dítě kašle, tak ho to ze spaní nebudí.

stenlunka11
autor
13. únor 2022

@anehap malimu napsala 1/4rano a odpoledne a na vecer pulku . . Nakonec jsme skoncili zase na pohotovosti. Píchl mu dr. Injekci proti zvraceni a zitra jdeme k nasi. Pry se mu i neco dela v krku .

treasurka
13. únor 2022

Půlku mám napsanou pro skoro osmiletého, 31 kg...

janina228
13. únor 2022

@stenlunka11 taky jsem musela dát tříleté dithiaden a určitě v kombinaci - tipuji synecod, ale už to je dýl tak teď nevím jistě. Každopádně proč píšu - zkuste se poptat dr na fenistil kapky, u dcery zabírají hezky na kašel a přijde mi to určitě lehčí varianta jak zmíněný dithiaden..

amazonkajanik
13. únor 2022

@zmrzlinka na kašel na noc jsem dostávala codein, ale to až někdy kolem 13 roku. Do té doby jsme měli všichni smůlu. A dithiaden jsme dostala na nevolnost od podrážděného slepého střeva. Ale je fakt, že od té doby uplynulo spousta času....

dejvitka
13. únor 2022

@amazonkajanik tohle cislo funguje nonstop a poradi i v oblasti pediatrie ? Omlouvam se za dotaz, jen vidim cislo prvne.

zmrzlinka
14. únor 2022

@amazonkajanik codein se dětem už nepíše.

amazonkajanik
14. únor 2022

@dejvitka jj, nonstop a poradí ve všem, co je v jejich silách. Mám to od muže, je zdravotník

dejvitka
16. únor 2022

@amazonkajanik mockrat dekuju !