Divné chování kojence. Poraďte!

bramburka
3. čer 2008

Prosím poradte, malá před usnutím asi pul hodiny takhle "blbne", má jakoby křeče, dýchá zrychleně, velmi se opotí, strhává si cokoliv co má na sobě ale i to co nemá (kdyz byla nahata, delala to samé), začalo to s těěmi vedry, dělá to ale čím dál častěji (pouze když je unavená), vždy u toho uplně zrudne a zpotí se, koulí očima.

Když je vyspinkaná, tak je úplně normální, směje se, leze a tak. Kdyz je unavená, přetočí se na záda a začne to dělat.

POdařilo se mi to nahrát na video, zde je odkaz http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/7MSC/phot...

dělá to taky někomu z vás mimčo? Co by to mohlo být?

bramburka
autor
3. čer 2008

no ale az do pusy to nedá, proste skončí se sepjatejma ručičkama před pusou, ale zuby jí jdou taky.

nika251
3. čer 2008

Ahoj. ja by som hadala ze to je teplom a unavou zaroven. Nas maly zacne o takomto case hrozne hadzat hlavickou z boka na bok. Potom sa silou mocou snazi ostat hore. A o takych 30 minut odkvacne. Epilepsie by som sa nebala.

nika251
3. čer 2008

PS - niektore deti sa takto uspavaju.

sisstin
3. čer 2008

bram: mně na tom nepřijde nic divnýho, prostě leží a vzteká se před spanim 😕

petrusse
3. čer 2008

to u me malej smrdla pusinkou o muj oblicejik a zlobi se a ja nikdy poradne nevim co vlastne chce.

bramburka
autor
3. čer 2008

mě by na ničem nepřišlo nic divnýho kdyby u toho tak rychle nedýchala s otevřenou pusou a jakoby se nezalykala. Ale ono to bude asi vedrem holt, no. Budem pozorovat.

vefa
3. čer 2008

náš malý si taky občas tak rve oblečení, když se vzteká, to vypadá že se jí něco nelíbí. Takže buďto třeba ta únava nebo bříško.....apod...

vefa
3. čer 2008

Jinak mě to taky přijde normální, náš malý tak rychle dýchá, když ho třeba něco nadchne, nebo naopak štve

denisocka
3. čer 2008

ináč keby si videla ako môj niekedy zaspava -tak odpadneš 🙂 ako malý budha .robí to vtedy ked je prirodzene unavený a pokojne chce zaspať,vezme ´plienku do ruky,prehodí si ju pedantne cez hlavu a začne "hovoriť" niečo aku hmmmmmmmmmmmmmm ummmmmmmmmmmmmm a toto opakuje kým nezaspí 😀 , a toto iste "hovorí" ked nakladá do plienky 😀 len vtedy aj tlačí 😀 😀 😀

mtsl
3. čer 2008

na chovaní maličej nie je nič divné, je unavená a nemôže zaspať od tepla. robí to aj Šimino, od kedy je teplo cez deň nevie takmer vôbec spať a večer je potom veľmi vyčerpaný a robí podobný cirkus ako tvoja pred 22 nám ani nezaspí a ešte sa prikláňam k bolesti bruška

seki
3. čer 2008

ahoj aj my nieco dost podobnerobime a nieco hoasi kuse, a robi to tiezked je horuco tesne pred spanim mu davam vlaynu sprchu a natriem ho modrou indulonou a trosku ej to lespie.
a vyzera to ako by ju to svrbelo alebo si to chcela dat dole a to ye jej to vyzlecies ona az tak nerozumie jej je teplo a dala by dole aj "kozu"

wladka
3. čer 2008

bramburka, mne to tiez pripada, ze si chce dat body dole a hned do pusky - idu zubky zrejme, daj plienku, barsjake tricko, nieco do ruky 😉 , aj taky naramok co strngaa 😀 .. 😉

je mozne, ze to ma unavou, kazde dieta inak prejavuje svoju unavu.. skuste neprepasnut dobu spanku, skus ju dat prv, a nech je zatiahnute, sero 😉 .. alebo ju trosku pocicikaj na rukach, a daj ju spinkat.. mozno ta potrebuje viac, ked ju zubky bolia 😉

dalsia moznost - vadi jej to oblecenie - nemenila si prasok? nema prejavy na pokozke?..

cez denny spanok jej skus dat tricko, a nie body, nech si ho stiahne teda k sebe, a nech ho zmoli, a da si do pusy.. pre klud jej duse 😀 ..nech je teda po nej..

to ze je zadychcana, pripisujem tomu, ze sa musi namahat 😉 ..

elise
3. čer 2008

mne sa to javilo ako to že nechce byť v postielke vždy ked sme malého my dali do postileky tak sa správal podobne lebo tam nechcel byť sám ale ked sme si ho dali vedla seba tak sa upokojil.

kili
3. čer 2008

ešte tam je to video, mne to asi nejde spustiť, len je to fotka 😕

bramburka
autor
3. čer 2008

jo video tam porad je.

kili
3. čer 2008

a ako to spustím, či to má automaticky? lebo mne to nejde

kili
3. čer 2008

už mi to ide, ma napadlo použiť iný prehliadač, opera takéto veci nepodporuje.

no aj mne to príde ako masturbácia, a to, že to robí aj keď je nahatá, tak možno preto, lebo je zvyknutá, že keď má body, tak to tak ide a body má väčšinou.
Ako to napokon skončí? čo sa potom stane?

bramburka
autor
3. čer 2008

usne. Mě je na tom divná ta křeč. Najednou otevře pusu a začne mít nepřítomný pohled. Dnes uz to delala i v kočárku když podle mě unavená nebyla. Ale kdo ví. Stačilo na ní promluvit a jakoby se z toho probrala. Jestli se to bude stupnovat, tak zajdu k tomu neurologovi, bojim se ale že na mě bude Dr. koukat jak na blazna. No, snad ne.

bramburka
autor
3. čer 2008

Nebo neusne, protože se probere.

melory
3. čer 2008

nemozem si pomoct, mne to pride len na tie vetry, chyta si solar, akoby mu bolo tazko na zaludok a tie nohy k tomu, akoby si chcel "ulavit"

melory
3. čer 2008

sorry, jej, xenuske

anchsunamun
4. čer 2008

Ahojky, taky si myslím, že je to únavou. Zkuste prcka přikrejt slabou dekou.Oni je ty tepla ubíjí.
Ale co začaly ty vedra tak se děti opravdu chovají jinak. Nášemu Ondrovi budou zítra 3 měsíce, ale už od měsíce jsme na Nutrilonu. Vždy, ale papal tak kolem 120ml a někdy si i dal 150ml(počítám čistou vodu bez přidání ntr.) A těď co začaly tela tak mi papá max100ml. a Dnes ráno spapal jen 70ml. Přijde mi to hrozně málo na 3 měsíce. Taky mě kaká úplně jinak před tím to bylo jednou deně ráno. A teď je to i třikrát a hovínko je takové maqzlavé a docela i jinak "zapáchá". U starší Natálky to neznám. Ta papala vždy moc hezky

jjaanca
4. čer 2008

Mě začala Lucinka nedávno taky tahat bodýčko, nevypadá to teda až takhle, ale taky si ho pdobně rve. Dala jsem jí plínku, takže teď tahá plínu a je to. Myslím, že prostě chce mít něco v ručičce co si může tahat k obličeji.

bramburka
autor
4. čer 2008

toto mi napsal neurolog: Spíše se jedná o náhle vzniklý usínací stereotyp, pouze
pro deviaci očí by stálo natočit 1 eeg.

ronie
4. čer 2008

bram nechej ho natočit 😉

nikka.vo
4. čer 2008

No mě to právě proto přijde jako masturbace - že ztáhne svaly, to je jí příjemný a proto je v křeči kvůli těm stahům. Však to aky neni jednoduchý, že jo! Nutí jí to jít do klubíčka a protože se snaží držet ty svaly tak i zrudne. A kdo u mastrurbace nedýchá zrychleně 😉
Brzo to určitě není, syn se tahá za pipína už dlouho a je vidět že je mu to hodně příjemný podle výrazu 😉
nevim no, mě to přijde zatim jako nejvícv logický vysvětlení. To že u toho pláče bych si vysvětlila tím, že jí to taky vysiluje, že jo a je třeba vzteklá, že to nejde tak lehce. Říkejte mi detektiv 😀

nikka.vo
4. čer 2008

jo aha, jsem si nepřečetla tuhle sránku, tak jsem vedle jak ta jedle 😅

kacka.va
4. čer 2008

bramburko: naše malá má taky občas nepřítomný pohled, přijde mi to, jakoby spala s otevřenýma očima a když promluvím, tak už je v pohodě. Ale má to většinou, když se snaží o prdíka a nejde jí to.

bramburka
autor
4. čer 2008

no jo holky tak na EEG jdu v pondělí a bude to vysvětlený nějak, tak uvidíme. Ochladilo se, tak schvalne, jestli to bude dál dělat.

lu777
4. čer 2008

tak tohle taky občas malej dělá.. bývá to když se jakoby nudí a zároveń už nemá energii si hrát..
u nás pomáhá nejvíc svlíknout do naha a nechat protáhnout pořádně a nebo když už je hodně unavený, tak na míč si sednout a potichu zpívat.. někdy trochu pití.. pak odpadne..

mám pocit, že prostě jsou přestimulovaný,nic je neba a už jsou i frustrovaný, protože by chtěli lézt nebo chodit a tak jsou naštvaný