Divné chování kojence. Poraďte!

bramburka
3. čer 2008

Prosím poradte, malá před usnutím asi pul hodiny takhle "blbne", má jakoby křeče, dýchá zrychleně, velmi se opotí, strhává si cokoliv co má na sobě ale i to co nemá (kdyz byla nahata, delala to samé), začalo to s těěmi vedry, dělá to ale čím dál častěji (pouze když je unavená), vždy u toho uplně zrudne a zpotí se, koulí očima.

Když je vyspinkaná, tak je úplně normální, směje se, leze a tak. Kdyz je unavená, přetočí se na záda a začne to dělat.

POdařilo se mi to nahrát na video, zde je odkaz http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/7MSC/phot...

dělá to taky někomu z vás mimčo? Co by to mohlo být?

bramburka
autor
3. čer 2008

V noci jsme měli 22 szupnu, malá byla celkem chladná, a stejně to dělala. ☹

janab78
3. čer 2008

Přijde mi, jako by si to body chtěla sundat. Asi je jí vedro. Dáváš jí dost napít?

kadea
3. čer 2008

mne to pripadada ako detska masturbacia, pozri temu:https://https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lucky.lady
3. čer 2008

tak jako masturbace mi to fakt nepřijde. To zní jako pěkná blbost (bez urážky). Malá je prostě unavená. Ta únava je pro ni nepříjemná. Dělá to jen chvíli před spaním? Myslím, že je to úplně normální 😉

bramburka
autor
3. čer 2008

Dávám pít, těsně před tím videem vypila dost čaje, pak s tou falškou i blbla a pak jsem odešla, že by jako měla spát a ona zas chudák tohle...

Taky mě ta masturbace napadla, ale dolu si nešahá.

nevesta
3. čer 2008

Mne to pripada, ze si chce to body dat do pusiny a kedze jej to nejde, tak sa jeduje... 😅

katia7
3. čer 2008

a nemoze ju bolet brusko, moj drobec toto robi ked ho boli brusko a este natahuje nozicky chvilami, nevymenili ste napriklad veceru za nieco nove?

bramburka
autor
3. čer 2008

ne ne dělá to od víkendu, porad dostává to samý - mlíko nebo nutrilon.

Když sundám body i plenku tak dělá to samé.

lucky.lady
3. čer 2008

O masturbaci v tomhle věku slyším poprvé a představuji si to úplně jinak. Bramburko, buď klidná 😉 Ta únava je pro děti nepříjemná. Říká se, že je hlad a žízeň bolí, proto taky pláčou. A stejně je to s únavou. Tak malé dítě pořádně neví, co se s ním děje. Je to takové trošku vztekání, ale určitě nevypadá nemocně ani že by ji něco bolelo. Viděla jsem hodně dětí v tomhle věku, včetně svého a můžu Tě uklidnit, že je to úplně normální. Prostě únava 😉

kristi
3. čer 2008

bud ji neco boli, nebo ji je teplo.....nic divnyho na tom nevidim 😉

danielala
3. čer 2008

Tak nám presne toto robí, keď je hroooozne unavená a vypadne jej dudlík. Akonáhle jej dám dudlík a má dečku, ktorú si može pritiahnuť k tvári, tak sa uloží na bok a zaspí. Ináč sa presne takto hmýri a priťahuje si oblečenie k ústam.

lucky.lady
3. čer 2008

bramburko, a dáváš malé dudlík? Moje malá se vždy když jsem jí dala dudlík hodně zklidnila a okamžitě usnula 😉

ivulinda
3. čer 2008

to taky slyším poprvé a je to zajímavé

petra2204
3. čer 2008

Myslím, že je to je únava...je unavená, chce se jí spát a neví jak do toho...nic bych v tom nehledala 😉

bambusko
3. čer 2008

bramburka, tiez som za, ze je to masturbacia. taha si to body a tym pritlaca plienku o rozkrok a stlaca nozky k sebe. pri unave to deti robia, ked sa nevedia upokojit a hlavne pred spanim. lucky.lady, nic v zlom, deti to prezivaju inac, proste maju prijemny pocit a uvolnia sa pri tom

lucky.lady
3. čer 2008

jo jo, to jsem si taky vzpomněla. Malé jsem dala do postýlky bavlněnou plenku. Ona si jí chvilku šmrdlala po obličeji a to ji uspalo. 🙂

bramburka
autor
3. čer 2008

já se teda asi taky přikláním k tomu, že je to únavou a vedrem zároven, masturbaci bych asi vyloučila, protože kdyz ji sundam body a plinku dělá to same, spoji ruce s pestičky a schloulí se do klubíčka a dělá ty trhané pohyby. V noci pak držela plínku a jakoby jí mačkala, pouštěla, amčkala, pouštěla. Fakt divný, no uvidíme co s tím, za 3 neděle jdu do poradny, tak tam když tak to videíčko přinesu. Snad to nebude ta epilepsie nebo tak. 😖

bramburka
autor
3. čer 2008

jo a dudík dávám, ona ho vyplivne a tohle, pak už je unavená, tak prostě usne. Nebo usne bez problémů, když jí dám ten docuc mlíka v posteli a ona vytuhne.

lucky.lady
3. čer 2008

bramburko neplaš! Proč hned epilepsie? A to si piš, že by ty záchvaty vypadaly sakra jinak. Klid. Zkus jí dád dudlík, nebo tu bavlněnou plínku. Zkus to... já si myslím, že jí to zklidní. Ty vedra jsou nepříjemný i pro nás a co potom pro ty prcky.

bambusko
3. čer 2008

bramburka, pri epileptickych krcoch je dieta mimo, myslim, ze tvoja mala pri tom vnima okolie, neboj 🙂

bramburka
autor
3. čer 2008

no s tou plinkou dělá to samý a dudel vyplivuje, ono to není až tak hrozný, jen prostě jsem se lekla, že má u toho zatnuté všechny svaly.

bramburka
autor
3. čer 2008

Jo asi plaším, jsem hrozná, omlouvám se. Fakt hrozně všechno řeším, jsem magor 😀 😢

danielala
3. čer 2008

Bramburka a čo ten dudlík - používate? Presne - bavlnená plienka k tváričke, alebo tie zvieratká-uteráčiky na zaspávanie. Naša by teda zaspávanie bez dudla určite nezvládla teraz, keď sa jej ďasnami predierajú horné jednotky.

parybka
3. čer 2008

bramburko, nesyckuj s epilepsii... mi to prijde, ze by chtela neco strcit do pusy, akorat to body fakt nejde, tak se snazi. Jinak ja v tom nevidim nic divneho...

petra2204
3. čer 2008

bramburka, epileptický záchvat to nebude, to by měla křeče a byla by mimo, až půjdeš do poradny tak se poptej, ale já myslím, že to je jen ta únava a momentálně to řeší takhle, třeba jí to brzy přejde, vždyť to není nic hrozného 😉 . Při usínání si děti potřebují vytvořit takový svůj styl "vypnutí" a ona má zrovna teď tenhle.

bramburka
autor
3. čer 2008

tak spala pul hodky, vzbudila se a zase se takto uspava, poplakava tam a je uplne ruda a zpocena

lenkazdenek
3. čer 2008

Xeni,to je v pohodě ,malá dělá podobný věci,ale je to jen únavou 😉 nám pomohlo že jsme jí přivinuly k sobě ,daly dudlíka a do pár minut usla 😉

titkovamiriam
3. čer 2008

tiez si myslim ze to nieje nic vazne a moze to byt unava,alebo bolest bruska.No ak chces mat pokoj na dusi navstiv neurologa. 🙂

ronie
3. čer 2008

bram sem napsala příspěvek a odpojil se mi net 😠 tak znovu..

koukla sem se na video a seká se mi to, mám to tím pádem takové zkreslené, ale řekla bych, že to vypadá na normální projev únavy, pokud to doteď nedělala-až s tím vedrem, tak mě napadá, jestli do té doby nespala přikrytá nebo v pytli, může jí to být takhle na naho nepříjemné, Oli si tahá oblečení úplně stejně a když je nahatej tak se šíleně škrábe na břiše, takže to je spíš normální. Jen sem měla pocit že je ten fdech divný-dýchá rychle apak mi přišlo, že ho na chvíli zastaví atd, ale to si myslím, že mi to právě zkreslilo..takže pokud se ti to nezdá(mě se na tom zdá divný jen to, že to začla dělat až teď, Oli měl ty projevy únavy stejný od malička..) tak zajdi na neurologii, natočí eeg a budeš mít klídek 😉 KLidně cinkni mamce a domluv se s ní 🙂

petulienka
3. čer 2008

bramburka,

mne sa zda ze ona chce to bodycko do pusinky ale nejde jej to, preto sa jeduje. ja v tom nevidim nejaky problem, skus jej dat nieco do rucicky, hracku alebo kusatko 😉