Dobrý šampon na husté dlouhé vlásky?

puresin
4. bře 2017

Poradte dobry sampon pro dlouhovlasou sestiletou slecnu. Zkousela jsem detske od L'Oreal Profes., Naturalium, vsechny mozne detske z drogerie, jemny Yves Rocher, ... Vlasky ma po nich ale uz druhy treti den "tezke" a konce spis suche. Rada si i priplatim, kdyz bude stat sampon za to. Ja osobne nedam dopustit na Redken, ale ti nemaji detskou radu a svuj ji jako diteti jeste patlat nechci. Diky za radu!

kekulice
4. bře 2017

@puresin my pouzivame detsky sampon s medem a hermankem od Nobilis Tilia a pak ji na konecky davam trochu olejicku na regeneraci. Ty konce je nejlepsi ostrihat, alespon u nas to pomohlo.

clear301
4. bře 2017

Není to už miminko, dala bych jí klidně i normální šampon 😉 A jinak bych teda začala používat i nějaký kondicionér (super jsou např. Garnier) anebo nějaký pečující vyživující olejíček... Já mohu mít sebelepší šampon, ale dkyž nepoužiji pak i kondicionér, tak je to vždy naprd...

puresin
autor
4. bře 2017

@clear301 Ze jo, ja si taky rikala, ze uz by sel nejaky kvalitni dospelacky, neni atopik nebo alergik nebo tak. 🙂

no_title
5. bře 2017

@puresin super je koňský šampon 🙂

puresin
autor
5. bře 2017

@no_title Sampon z koni nebo pro kone? 😀 Ne vazne, cim je zvlastni, kdo vyrabi?

no_title
5. bře 2017

@puresin Je původně určený pro koně, ale pak to pár lidí objevilo, že je to super i pro lidi. hlavně má minimum těch chemických "sajrajtů", manželovi se třeba po tom ztratily lupy a mě osobně přijde, že po něm vlasy víc rostou nejsou tak vysušené. Odkaz asi poslat nemůžu, ale dá se to koupit na netu, hned první odkaz v googlu 🙂

no_title
5. bře 2017

@puresin přepošlu jednu odpověď na toto téma z diskuse 🙂 "Dnes mi máma ukazovala fotografie spolupracovnice "před" a "po" použití šamponu kterému říkají její známé "Koňský šampon". Její vlasy "před" spíše chmíří, bez lesku, hustoty a délky, se po nějakém čase užívání proměnily v hustou dlouhou hřívu kterou by leckdo záviděl."

anehap
5. bře 2017

Sestileta dcerka ma taky dlouhy, husty a kudrnaty a kadernice mi rikala, ze klidne muze pouzivat uz pro dospely - sampon i kondicioner - ruzne to stridam, dobry jsou z DM Alverde znacka,ted mela od Welly Professional primo na kudrnaty vlasy,ten taky neni spatny...ale kondicioner davam vzdy, bez nej ma vlasy uplne jiny a uz vubec bych je nerozcesala😉