Granulom v ušních dírkách. Jak to léčit?

bocinka
13. bře 2011

Ahoj holky, naše Sofi má píchnutá ouška asi od 4 měsíců, vše bylo relativně OK, píchal jí je doktor, měla zlatý náušničky, ale v ouškách se jí vytvořily "granulomy".... Vypadají jako takové načervenalé bobulky pod kůží, někdy zduří víc, někdy méně.... 😨
Dokonce jsme vyměnili náušnice za stříbrné, je to ještě horší.... Takže jsem je vytáhla úplně, mažu Betadinem a v pondělí skáknu pro ušinky z chir. oceli....
Máte některá zkušenosti s léčbou a jak??? Doktor straší, že bude malá bez náušniček napořád.... ☹

kutcher
13. bře 2011

No jéje, tak bude nosit magnetický a ještě mají léčivý schopnosti🙂

bocinka
autor
14. bře 2011

@kutcher jaký magnetický???? 😕 😕 jakože bude bez a denně si nandávat nějaké magnety???? hmmm, to nevím, u malé holčičky... 😒

lucie777
14. bře 2011

A je v nich hnis nebo co? Mazala bych framykoinem..

kutcher
14. bře 2011

@bocinka Nn 🙂 myslím až bude starší, i když problém by to možná nebyl, nevím, bohužel pokud ji naušničky dělají potíže, nedá se nic dělat, je hodně holčiček, které je nemají. Ale je teď hodně materiálů, tak snad naleznete takové, které nebudou vadit.

bocinka
autor
15. bře 2011

@lucie777 ne, jsou to spíš takové tukové bulky, no nevím.... na netu skoro žádné info a doktor to moc neřeší... 😨

@kutcher já vím.... no budeme hledat..... 😕

lucie777
15. bře 2011

@bocinka a bolí jí to? Já měla v pupíku bouli, ale to byl hnis, takže to pak bylo v pohodě, a u ucha se mi někdy taky udělá taková boulička, ale to se dá vymáčknout (hm, chuťovka, co 😝 😀 ), takže to asi neporadím, každopádně bych to mazala spíš tím framykoinem, jestli ste ještě nezkoušeli. A už má Sofi naušnice z chirurg.oceli?

bocinka
autor
15. bře 2011

@lucie777 nebolí, je to asi fakt jen tukové, jen to někdy tak vyleze a zčervená.... A jo, včera jsme jí dali jednu a dneska druhou, páč je háklivá na celou hlavu, nechce si ani čistit uši, jen sama, natož tak držet u nandávání náušnic, takže to byl boj, všichni jsme byli spocený a vyřízený.... 😀 😀 ale má je, tak jsem zvědavá.... 😕

lucie777
15. bře 2011

@bocinka Tak snad to bude dobrý, maž to a vyndávala bych je co nejmíň, pokud možno vůbec, třeba se to zklidní a zmizí to.. 😉 já se svýma dírkama v uších taky dlouho bojovala, ale nakonec dobře dopadly a sou tam.. 😀

bocinka
autor
15. bře 2011

@lucie777 nic nevytahuju a nic nikam nestrkám aspoň rok... 😀 😀 😀