Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gynekologické potíže. Poraďte, co na to?

Dovolená s dětmiLékyGynekologické problémy v dětském věku
evulenacz
10. črc 2020

Dobrý večer,moje dcerušky,Haničko a Marcela,mají gyn.potíže a máme jet za chvíli na dovolenou a tak nestíháme jít k lékaři,prosím poraďte nějaký krém s aplikátorem nejlépe nebo přijmeme i ostatní,použili jsme:clotrimazol,imazol,macmiror complex.

evulenacz
autor
10. črc 2020

Jinak dcerušky jsou ve věku 12 až 14let.

jade85
10. črc 2020

Jak nestíháte jít k lékaři? Pokud mají akutní potíže, tak je prostě k lékaři vezměte hned.

cysticka
10. črc 2020

Uz zase? Co treba pohotovost? 🤦‍♀️ Vas bych chtela mit za matku. Holky maji gyn. potize, evidentne uz delsi dobu a vy se neustale ptate na netu 🤦‍♀️ Zvlastni, ze ty potize maji obe...

atomix
10. črc 2020

Ať holkám neuženete něco závažnějšího tím, že to zanedbáte. Zdraví má přednost i před dovolenou. Je to otázka priorit.

letalnica
10. črc 2020

@evulenacz Existuje třeba něco jako pohotovost...

letalnica
10. črc 2020

@cysticka Bylas rychlejší 🙂

evulenacz
autor
10. črc 2020

Tak aby bylo jasno
@letalnica U doktora jsme byly ale s manželem a sestrou jsme to zde neuváděli,jsou to už dva týdny a ten řekl že gynekologie není potřeba bydlíme v Berounu a nikde tam ani pořádná gynekologie není a jak máme dostat asi holky na pohotovost když se stěkají a nikam nechcou,protože to asi evidentně není tak strašně jinak by chtěli nebo alespoň tak nás to učila mamka že takhle jsme to dělali taky a říkala že to je dobře že se to pak lehce pozná

cysticka
10. črc 2020

@evulenacz kde neni IQ tak neni pomoci 🤦‍♀️Snad holky nebudou tyhle cenne rodinne poklady pouzivat i na sve deti...

zelenaesmolda
10. črc 2020

@evulenacz
tak az dcery prodelaji zanet a budou neplodne tak ti jednou podekuji...
Ja si vzdycky rikam,ze na hloupejsiho jedince uz snad narazit nemuzu a ejhle,zase jsi me prekvapila.

klokanka31
10. črc 2020

@evulenacz To mi hlava nebere... Proč mají problémy obě, a proč s nimi místo psaní na netu nejdeš k doktorovi.

sudylichozrout
10. črc 2020

@evulenacz Tak ty jsi teda matka roku. Gratuluju, necham ti poslat klicenku ve tvaru kloaky a zahrat pisnicku...
Fakt IQ tykve... 🤦🤦

miba10
10. črc 2020

@evulenacz takže když děti řeknou, že nechtějí, tak prostě nejdeš? 😳No to by jely obě. S gynekologickymi záležitostmi si nehraj. Zavel a jeď. I kdyby si měla jed do Prahy.
Já s dcerou jezdím k doktorovi 60 kilometrů, protože u nás doktorů moc nevěřím,krome svého pediatra a obvodní. Jinak všechny doktory máme na dojezd 50-80kilometru.
Takze neřeš na netu, sbal holky a jeďte. Držím palce

zavodnice
10. črc 2020

V Berouně je nemocnice a je tam jistě i gynekologie. Pokud nemají pohotovost, jeďte do Hořovic.

sudylichozrout
10. črc 2020

@evulenacz Beroun je cca 30 km od Prahy a nezaregistrovala jsem, že by tam říkali "nechcou". To jen taková technická, která mi signalizuje, že je něco shnilého v profilu tvém.

zelenaesmolda
10. črc 2020

@sudylichozrout nechcou rikame my na Ostravsku

tasimia
10. črc 2020

@evulenacz bohaa, přestaň do těch holek cpat všemožně volné léky, které zřejmě nezabírají, když si jich tolik vyzkoušela a frc s němi sakra na pohotovost, si jejich matka ty nebo ony ? A je potřeba začít silně dbát na základní hygienu ( vlastní ručníky aj.) protože není možné, že se jim to tak vrací. To je pořád dokola fakt.

zelenaesmolda
10. črc 2020

@evulenacz
Jo,a fakt chytre udavat jejich jmena.Je jenom otazkou casu kdy tady narazis na nekoho kdo je zna,treba matka spoluzacky a zmini se pred dcerou.Holky budou mit z ostudy kabat...

zelenaesmolda
10. črc 2020

@tasimia
ta hygiena me napadla taky
pokud maji treba kvasinky tak ty vznikaji i nadmernou konzumaci sladkeho.

lv
10. črc 2020

A hledáš u Berouna, nebo Brno, Svitavy, Boskovice jako minule - trošku daleko od sebe.. Jaké obtíže? Znuvu pediatr, žádanku na d.gyn.

lv
10. črc 2020

Trollik?

zelenaesmolda
10. črc 2020

@lv
a rovnou na psychiatrii pro ni :D

tasimia
10. črc 2020

@zelenaesmolda no nějaký problém tam bude, jak nezabírá tolik přípravku. A nebo holky vymyslí a nechce se jim na dovolenou, podle mě to mají všichni v hlavě nějak zpomalené 😂😂

zelenaesmolda
11. črc 2020

@tasimia
jestli ty hoky to nevim ale jejich matka urcite

95newmommy2020
11. črc 2020

Ahojky. Je dobře ze o těch potížích víš. Já v tomhle věku taky měla potíže, ale neřekla bych to nikomu. Takže možná i proto mám teď chronické gynekologicke potíže a opakované záněty. A ve svých 25 letech se už blizim k číslu 10, co se tyče gynekologickych operaci.
Tím chci hlavně říct to, abys to řešila. Protože je to opravdu důležité. Léky z lékárny zabrat mohou, ale nemusí. Je lepší když doktor udělá kultivaci, testy a nasadí takové léky, které jsou pro ten problém vhodné.
Jak už tu zaznělo, problém můžou být i cukry. U nás se strava nikdy neřešila, takže bylo normální denně vypit 2,3 litříky sladkých limonad a džusu a ke všemu si dat susenku nebo dortik. Stravovat se u MCD apod. Takže jsem si nejspíš vyjedla i cukrovku 2. Typu.
Ještě se zaměření na hygienu, u holek spis aby nebyla přehnaná. Sama jsem se při potížích klidně myla 6x denně nějakým voňavym mydlem, a myslela jsem si, ze je to řešení. Kvalitní spodní prádlo nejlépe bavlna.
Hlavně s nima o tom mluvit, vysvětlit že se není za co stydět, že se to stává, ale řešit se to musí nebo se s banality stane pruser. A já fakt vím o čem mluvím.

marketanova
20. črc 2020

Dobrý den, po sexu vždy cítím, že se mě objevuje výtok a také bolest při a po sexu, nevíte, jaký lubrikační gel by mi pomohl?

Sem začni psát odpověď...

Odešli