Hlen ve stolici cca 3 dny. Mělo to vaše miminko?

dukie
13. říj 2008

Hezký den všem příchozím maminkám. 🙂

Máte některá zkušenost s hlenem ve stolici u miminka? Malej má už cca 3 dny ve stoličce takové husté táhlé sklovaté cosi v barvě stolice (má ji zhruba v barvě hořčice), v tom má bílé kousíčky stejné jajo dřív ve stolici bez hlenu, co vypadala jako míchaná vajíčka.

Jdu s ním odpoledne kvůli tomu k paní doktorce, ale ráda bych dopředu získala víc informací. Na webu jsem se dočetla, že to může signalizovat nějakou bakterii v tlustém střevě...

Mělo Vaše miminko někdy takový hlen? A co doktor na to?

dzej
13. říj 2008

dukie to bílé jsou asi nestrávené zbytky mléka, také malé hrudky to jsou. hlen může být rýma, pokud je Toníček nachlazený.

dukie
autor
13. říj 2008

dzej: No nachlazený být může a nemusí, to já nevím. Nosánek má čistý... ale už měsíc bojujeme s tzv. "zadní rýmou", ale ten hlen doteď neměl... 😕 To bílé vím, toho se nebojím, ale ten hlen se mi nelíbí... jsem zvědavá, co nám paní doktorka řekne...

binki
14. říj 2008

Amir to mívá, když má rýmu a polyká hleny, mívá také zadní rýmu a často mi to nejde odsát...zrovna jsem našla na webu super věc, jsou to probiotika pro děti od 4 měsíců a chci to vyzkoušet, protože už mám zkušenost s tímhle sama a je to úplně skvělá věc na střevíčka 😀