Hlenovitá stolice u 5ti měsíčního dítěte na UM

cazadora
3. bře 2008

Ahoj holky, mám dotaz naše natálka dostala ve čtvrtek první hexavakcínu, v pátek měla od 37-37,8 a od soboty moc nejí, jo a měla taky zarudlej flíček u místa vpichu, a od soboty moc nejí.
No a dneska už čtyřikrát kakala a je to dost hlenovité může to mít spojitost s hexou nebo s tím že málo jí nebo je problém někde jinde? u kojených dětí znamená hlenovitá stolice hladovou a co u dětí na UM?

denousek
3. bře 2008

cazadora napis do IP uzivatelce abinka oni sou tak na um a meli hleny ve stolicce prej je to normalni ze pry dite nesmrka tak nekudy to odejit musi!vsak ji zkus napsat ona je v pohode a jiste ti rada poradi 😉

cazadora
autor
3. bře 2008

denousku tak už jsem to řešila i s abinkou i s mudrou a asi je to viroza ☹

gabca1
3. bře 2008

cazadora - malá to měla taky, ale po mlíčku, nevyhovoval jí Nutrilon Comfort, teď má obyčejnej Nutroš a máme krásnou stoličku a častejc i kaká.

denousek
3. bře 2008

my mame taky obyc nutros ten zelenej a taky sami kakame my meli zASE POTIZE Z BEBY...
viroza??tomu neverim....to snad neee....co jite za UM?co tak ji zkusit vymenit?

abinka
3. bře 2008

gabca to jste fakt měli z komfortu???????????My jsme taky na komfortu a pořád má ty hleny ve stolici.Malej kaká 2x za den.Musím mu teda pomáhát.Nějak ten komfort nepomáhá.Dr to pořád přičítá tomu že je zahleněný.To si mi fakt vyrazila dech.Vy jste taky kakaly častěji???

gabca1
4. bře 2008

Abinka, no fakt, comfort u nás selhal, chtěla jsem pro malou to nejlepší a ejhle... Dostávala ho 14 dní pak se objevil ten hlen, zkusila jsem vyměnit mlíčko za zelenej Nutrilon a klídek, malá celkově spokojenější, kakáme 2x denně bez pomoci, předtím s rourkou... Stolička úplně normální žlutá, bez hlenu. Doktorka mi pak říkala, že to tím asi bylo. Zřejmě obsahoval složky, které nesnášela. Jo a tu stoličku měla v pohodě ještě ten den co jsem ten jinej Nutráč dala. Koukala jsem jako blázen.

cazadora
autor
4. bře 2008

Holky tak natálka je na sunaru ale už měsíc a kus a do pátku měla stolici uplně normální tak nevim že by po takový době jí to začalo vadit?

gabca1
4. bře 2008

cazadora - u nás se to projevilo asi za 14 dní... A co Ti řekla Dr.? Já bych Sunárek možná zkusila vyměnit za jíné mlíčko...

abinka
4. bře 2008

No to střídání mlíček na to zažívání není zrovna to nejlepší.Já bych počkala jestli zabere Hylak.Jestli ne tak pak skusit změnit.Pokud jí nedělalo problémy předtím tak by to asi tím být nemělo.No však uvidíš. 😉

gabca1
4. bře 2008

asi jo, když jí měsíc vyhovovalo tak je to asi fakt blbý měnit.

cazadora
autor
4. bře 2008

hlavně ten sunar se říká že je nejchutnější a ona je děsnej mlsoun mysl že by si ani jiný mlíčko nevzala. ale je to fakt divný je prostě už druhej den uplně v pohodě už baští jako obvykle jen prostě divně kaká u každého jídla nechápu to počkám ještě do zítra a kdyžtak vyrazim k doktorce s plínou ať se k tomu vyjádří ono se těžko vysvětluje jak to vypadá

gabca1
4. bře 2008

caz - a zkoušíš dávat Hylak? Třeba je to fakt viroza.

cazadora
autor
5. bře 2008

gabco už nezkoušim natálka se po něm párkrát poblinkala a když ne tak ho vyplivala nevim jak to do ní nacpat dneska vyrážim k doktorce tak uvidim co s náma vymyslí

abinka
5. bře 2008

caz tak držíme pěsti a pisni jak jste dopadly 😉

cazadora
autor
5. bře 2008

Tak jsme zpět, viroza to neni udělaly jí výtěr a pošle nás do gastroenterologický poradny(nevim ani jak se to píše) aby vyšetřili jestli nemá alergii na kravskou bílkovinu a nějaký další věci jestli by se nezjistilo proč tak málo baští, na ten průjem máme skusit nutrolin jsou to probiotika tak uvidíme jestli to zabere, doufám že tu alergii mít nebude ☹

artuse
5. bře 2008

caz: nám taky teď v pátek brali krev na alergii na kravské mléko...bere se to ze žíly z hlavičky, ale prý je to nebolí, tak držím pěsti, já ještě výsledky nevím...

cazadora
autor
5. bře 2008

artuse nám už krev z hlavičky brali asi 3x a vždy řvala jak protržená ale oni je musí rozdráždit aby jim ty žíly naběhly. poprvé sem řvala v čekárně před puberťákama ty z toho měli dobrou prču a při dalšim už sem to ustála v poho.

artuse
5. bře 2008

caz, aha ☹ no já stála opodál, abych to neviděla, držel ji manžel se sestrou, taky dost řvala, ale Dr. říkala, že řve spíš proto, že ji násilím drží než že by jí to bolelo, ale doma se už smála 🙂 na tu alergii se dává nějaký speciální mlíko Nutrilon Alergy, dřív se to jmenovalo prý Nutrilon Pepti...

cazadora
autor
5. bře 2008

artuse přesně o tom mlíku mudra mluvila prý to nemůže napsat ona ale jen spešl pracoviště jenže se bojim že do našeho mlsounka by jsme to možná nedostali ach jo ale snad to nebude alergie fakt se za to modlim, ikdyž je fakt že když sem kojila tak jí teda mléčný výrobky vadily tak ale snad to nemá souvislost chjo

artuse
5. bře 2008

no nám neříkali, že by bylo na recept 😕 myslela jsem, že se dá normálně koupit v lékárně, ale nevím...no já už druhej měsíc nepiju mlíko a mléčný výrobky omezeně, protože kojím...ale to děti nemusí mít na pořád, jen v tom kojeneckým věku...my měli v rodině alergii na mléčný cukr 😒 no uvidíme...

cazadora
autor
5. bře 2008

no tak nevim teda možná mluvila o něčem jinym ale sestřička o tom mluvila jako kdyby to bez předpisu bylo hodně drahý ale nechci dělat nějaký fámy fakt netušim

abinka
5. bře 2008

caz to jsou starosti co?? ☹ Jinak já si koupila Probian mimi je to od ukončeného 4 měsíce.My to teda ještě nemůžem tak to mám zatím schovaný. Podporuje to zdravý vývoj střevní mikroflory,posiluje imunitu organismu,pomáhá při zažívacích obtížích,pomáhá při přechodu na pevnou stravu,zmírňuje příznaky alergií a atopických onemosněních,je to čistě přírodní.Stojí to 200kč máš to na 15 dní,ale pokud to pomůže tak je to jedno že??

cazadora
autor
5. bře 2008

abi přesně tak je to fuk za zdraví dítka to stojí děkuju za tip já v lékárněřekla že je natálce 5m a blbka mi prodala až pro 7m takže to tu taky budu mít schovaný a zítra vyrazim koupit asi tedy probian

abinka
5. bře 2008

caz prosím no hlavně aby to zabralo 😉

cazadora
autor
5. bře 2008

budu doufat🙂

artuse
5. bře 2008

my používáme také Probian, je to takový prášek do mlíka 🙂 ještě jsou Probiotické kapky, ty jsou prý dražší...

artuse
5. bře 2008

já jsem se spletla 😀 máme Biopron 🤐

cazadora
autor
5. bře 2008

artuse ten biopron mi doporučila švagrová jedu zítra do lékarny a jedno koupim