Hlenovitý kašel. Dát mu v noci pod hlavu polštář?

alishia
6. únor 2009

Ahoj,

chci se zeptat jestli mohu memu synovi dat pod hlavu maly detsky polstar aby, mel vys trup? Je mi ho hrozne lito. Vubec nemohl usnout. Je cely zahleneny:( Manzel mu dal do postylky polstar a ja mam strach aby si ho v noci nedal pres hlavu.

jandaj
6. únor 2009

Ahoj, tak já doporučuji raději zvednout celou postýlku, nebo dát ten polštář pod matraci. Pod hlavou bych mu ho určitě nenechala, aby se neudusil, je ještě moc malý

blau
6. únor 2009

ahoj ali urcite mu mozes dat vyssie pod hlavu.

alishia
autor
6. únor 2009

pod prosteradlo ho dam....diky to je skvely napad. Jaa sem z neho hrozne vynervovana, mam o nej strasny strach. Bojim se abychom nemuseli na pohotovost:(

alishia
autor
6. únor 2009

postlyka je trochu zvedla, ale jen malinko, malej se vzdycky skutali dolu a pak se budi s revem:/

blau
6. únor 2009

aj moj sa skotulaval , ked som mu dala pod madrac, ale potom som mu ho dala pod hlavu a na boky dalsie tak ho to celkom drzalo. A mala som ho pri sebe v posteli

jakoubka
6. únor 2009

taky bych zvedla postýlku a ten polštářek pod prostěradlo.
a zvlhčit vzduch

diddi
6. únor 2009

moyes mu dat maly vankusik, lepsie sa mu bude dychat a prehod na postielku k naham mokry uterak, kvoli vlhkosti...ak mas odsavacku na vysavac, tak mu najprv nastriekaj morsku sol - physiomer a po chvili mu odsaj sopliky a pripadne ak mas sinupret tak mu daj...ak nie, chod zajtra k lekarke...mala by mu predpisat pamykom kvapky, kvapkaju sa len tyzden, su to antibioticke kvapky...pripadne mu daj babypanadol sirup, ak by mal bolesti hlavy

jakoubka
6. únor 2009

ja na vlhké ručníky nebo pleny kápnu trošku eukalyptového oleje 😕

diddi
6. únor 2009

len pozor, aby si nevyvolala alergicku reakciu, prave kvoli eukalyptu...nie kazdy ho znesie

jakoubka
6. únor 2009

diddi-jo to máš pravdu 😉
Ještě existuje do zásuvky Olynth aromatherapy a tam je psané,že se může od 3.měsíců 😕

diddi
6. únor 2009

to nepoznam veru...ale olynth je ok

jakoubka
6. únor 2009

Nemám ho sice vyzkoušený,ale nachystaný pro případ potřeby.
Je tu na něj i téma 😉

alon111
6. únor 2009

ja ho mam a zapinala som ho uz ked dcera mala dva mesiace a pod postielku som davala hrniec s vriacou vodou