Hnis z pindíka. Máte skúsenosť?

hruska22
20. únor 2008

ahoj holky asi pred 3 dnami sa malému konečne uvolnila predkožka ale vyšlo mu odtial dost takého bieleho mazu ale hnis to nebol to až dnes mal na plienke trocu hnisu a na pindíkovi ma takú malú dierku a hnis ide tade von.ja viem asi by som mala skočit k mudr.asi aj pojdem ale chcem najskor vediet čo mi na to napíšete vy máte s tým niektorá skusenosti?díky

elucinka
20. únor 2008

určitě zajdi k mudr. A jestli máš doma framykoinovou mast, tak šup na to.

kili
20. únor 2008

hruska, a nie je to náhodou ejakulát? Náš Samko má vo zvyku vo vani vystrieknuť 😀

zanetka82
20. únor 2008

ahoj hruska22 to není určitě hnis memu chlapečkovi to taky vychazelo....a lekla jsem se a běžela k dr. protože to zrovna ona nam přetahla předkošku (na jedne straně nam to pořad nechtělo povolit) a pak se ukazoval takovy mazek...to se pry stáva 😉 a taky se to pry děla že když není pořadně předkoška povolena tak za ní se uskladňuje třeba kapka moči a to pak kvasí 😅

s2007
20. únor 2008

tak to jsme zažili při prvním synovi je to podkožní tuk usazuje se když předkožka není spravně uvolněná a pak se tam usazuje bordel jak řiká mudr.nám na to dala kalciovou mast a mazat pokud se to nezlepší a hodně umívat pindoura 😉

eva265
20. únor 2008

Synovi doktorka na pulrocni prohlidce stahovala predkozku a taky tam toho mazku mel dost. Doktorka rikala, ze to je normalni a vubec to nevadi. Jen mu ho mam obcas stahnout a mazek setrit.

kili
20. únor 2008

tak s týmto skúsenosti nemám, naši mali stiahnutú predkožku už v inkubátore.... tak sorry, že tu píšem bludy 😅 😀

paolin
20. únor 2008

ja primo ne, ale kamaradka to mela u syna. meli problem se stahovanim predkozky, tak mu to potom doktorka uvolnovala. pry mela spejli s vatickou a ten mazek davala pryc. trochu to pak synatora bolelo, ale OK. 🙂

hruska22
autor
20. únor 2008

killi to je v poho 😀 😀 😀

hruska22
autor
20. únor 2008

inak holky dík za rady bola som s tým u mudr.mal to fakt hnis a dala mu na to framykoin mast a odklady v repíku 5x denne a hovorila že je to v celku noirmálne že sa to u chlapčekov stáva často a po tom řepíku a framykoine by to malo za pár dní byt v pohode.ale fakt díky 😀

beboo
20. únor 2008

moj maly mal ked mal 2 mesiace taky zeleny vytok z pidika, na pohotovosti mu to preplachli borovou vodou a potom sme odovzdali moc, mal tam nejaku bakteriu a musel uzivat antibiotika.... strasne som sa zlakla ked som to videla ale vraj u chlapcov byvaju taketo problemy.

veverica
20. únor 2008

moje nervy aj s pindikmi! Mam sa na co tesit.... 😒

Inak mohla by sem nejaka mamina napisat ako treba osetrovat pindika 4,5 mes. babatku?
Ja mu tak raz za dva dni dokladnejsie umyvam pindura a to tak, ze ako keby som mu chcela stiahnut predkozku (ale nie na silu) a tam ma take kusky bielej kozicky a to sa mu snazim s hubkou poumyvat a odstranit tu kozu, dufam, ze robim dobre.

beboo
20. únor 2008

veverica ja mam 4 mesacneho synceka a umyvam mu to tak isto kazdy den pri kupani - jemne odtiahnem kolko sa da a umyjem gazou tie biele kusky. je to hrozne s tymi pindikmi, lekarka mi povedala pri prvej navsteve ze s pindikom nemam robit nic, ked mal potom tento vytok tak povedala ze jemne odhrnut a umyt - iba kolko to pojde - tak som bola najedovana ved mi to mohla hned povedat ja som to predtym nerobila...
teraz musime nosit moc na kultivaciu a nedari sa nam odobrat stale je kontaminovany 😒

veverica
20. únor 2008

beboo tak zvysim dokladne umyvanie na kazdy den 😉

beboo
20. únor 2008

🙂 dufam ze im to aj pomoze pred infekciami, to umyvanie 🙂