Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Horečka - 2měsíční miminko. Co si o tom myslíte?

melisa18
13. říj 2021

Prosím vás chci že zeptat máte někdo zkušenost moje miminko má 2 den teploty 38 až 39 po podání léku na pár hodin klesne a pak znova stoupne žádné jiné potíže nemáme jsme v nemocnici vše je zatím v pořádku ale jsem zoufalá moc se bojím

sanyy22
13. říj 2021

@melisa18 jeej, přeji brzké uzdravení, hlavně ať je prcek v pořádku, dej pak vědět.

mourovatakocka
13. říj 2021

@melisa18 Hodně zdaru, ať jste brzo fit ❤️

eloise02
Autor odpověď smazal
Zobraz
sebestka
13. říj 2021

Holčička? Cévkovali? Napadl mně zánět ledvin. Přeji brzké uzdravení.

janule0123
13. říj 2021

@melisa18 měli jsme v roce něco podobnyho … nejmenší teplota 38.. točil se nurofen s panadolem.. parkrat sla ochladit i do vanicky… veškeré testy ok… nervózní i dětská ..5 dni divočina po třech hodinách léky od horečky … níž než 37,8 to neslo ani po lécích … po lécích začalo jít až po hodině dolu … a po 3 letělo neskutecne nahoru … po takových 6 dnech najednou klid ..nic jinyho než horecku neměla .. záhada a jsme rádi ze je pryč .. do nemocnice nám twhdy říkala ze máme jet až když by byla apaticka .. ze veškerý testy má za sebou a akorát by jsme tam chytli něco dalšího .. ze stejnne by ji nic než od horečky nedali..

melisa18
autor
13. říj 2021

@sebestka je to chlapeček moč má také v pořádku ale chudáček jen ty horečky očička má úplně červený zítra budou dělat test na covid 🙄

sebestka
13. říj 2021

@melisa18 Jejda, tak se držte.

jjasmina
14. říj 2021

@melisa18 v nemocnici je určitě v dobrých rukou, přeji brzké uzdravení

alilali
14. říj 2021

Syn měl cca od 2-4 měsíců horečku snad každý druhý den, ani se nezjistilo nikdy proč.

leymea
14. říj 2021

CRP nizke? ATB nenasadili? Co ouska? U nas prvni horecky v peti mesicich, 39,5, musela jsem stridat Nurofen s Panadolem po 3-4 hodinach. Nakonec z toho byl zanet stredniho ucha (v obou usich), rymu nemel.

hojda
14. říj 2021
melisa18
autor
14. říj 2021

@leymea v krvi nenašli nic covid taky ne díky bohu dneska zatím bez horečky tak snad už bude dobře jinak vyšetření uši nedělali 🙄

zakyna21
14. říj 2021

Napadá mě 6.nemoc..

leymea
14. říj 2021

@melisa18 hlavne,ze uz je bez horecky 🙏