Horečka 39,3 po sražení Nurofenem, kdy volat záchranku?

zickemartina
11. čer 2014

Horecka -39,3 - po srazeni nurofenem - Kdyby jste volali zachranku?
Zaciname s vlaznymi sprchami - a stale nevim, kdy teda volat zachranku - kazdy clanek rika nevahejte volat, ale nikdo nenapise kdy. Je mi jasny ze vysoka horecka se da pokusit srazet: nurofen, zabal, sprcha a v neposledni rade studena koupel (po 40,0- ale kdy opravdu volat zachranku? kde je ten hranicni bod, kdy jiz nejsem hystericka matka, ale opravdu se neco deje.

zickemartina
autor
15. čer 2014

@janinek no syn tak divne ucuraval, tak jsem se zacala bat aby to nebyla nejaka infekce mocovych cest nebo neco podobneho, ale pry to byl jen virus

maudn
15. čer 2014

ja volala se 40stupni do nemocnice u prvního syna a doktorka a sestra se mi vysmaly, at je neotravuji a srazim si pekne doma (detska nemocnice Brno), jinak až 3.den horečky ustoupily a objevila se šestá nemoc

melodygirl
15. čer 2014

@janinek asi myslela CRP

zmaldik
15. čer 2014

až když druhý den horečky nebudou klesat a nebude se ti dařit je srážet, nedávnou už podruhé jsme měli horečky 40,3 dávala jsem nurofen, paralen a střídala jsem to po 3hodinách, dávala jsem obklady na čelo hrudík a nožičky, nebo octové ponožky, když neklesalo napustila jsem vaničku a nechala ji hrát ve teplejší vodě a připouštěla vlažnější, je to šetrnější než nějaké zábaly které můžou navodit šok, takže lepší pomalu, my měli horečky dva dny třetí už to povolilo, DR nebo nemocnice stejni ti řeknou že musíš počkat jak se to bude vyvíjet, i já jsem volala poprvé DR a na pohotovost a stejně mi nic neřekli, takže musíš vydržet, ty malé děti ty horečky tak vysoké mívají, pokud to neustoupí do dvou dnů tak to bych pak už řešila, u nás to vždy třetí den ustoupí úplně, tak jak se objeví tak zase zmizí.