Horečka a 5x stolice miminka. Co by to mohlo být?

lucas
7. dub 2008

Ahoj, potřebuji poradit. Malá dost trpí na horečky, má je celkem často, svádím to na zoubky ale nevím.Teď má opět druhý den horečky dneska k tomu všemu už asi 5 x kakala ale problém je v tom že to má takový hodně tmavě zelený až černý, nemáte s tím někdo zkušenosti co by to mohlo být?

melani
7. dub 2008

ahoj ja tohle mela s Laurou myslela jsem,ze to jsou zuby,ale u toho pry nejsou tak vysoke horecky.Moje Dr.chtela moc ve ktere byla bakterie a nasadila antibiotika ted chodime na nefrologii a td.Horecky urcite nepodcenuj a jestli ma tvoke lekarka CRP tak to nech male udelat...at vis jestli ma zanet v tele nebo tak neco..deti take hodne trpi na ledviny....

lucas
autor
7. dub 2008

Díky za radu, no malá mívá horečky tak kolem 38, ale kdykoliv má třeba jen rýmu hned k tomu dostane horečku která je tak dva dny a je pokoj. Ale teď jí má a nic jiného ji není, žádná hořečka, nic. Jen to kakání měla dneska zvláštní, nevím co by to mohlo být.

lucas
autor
7. dub 2008

Přepsala jsem se, chtěůla jsem napsat že má horečku a žádnou rýmu (né žádnou horečku jak jsem napsala)

marcim
7. dub 2008

Ahoj.
Taky bych to moc nepodceňovala.Třeba to nic nebude,ale pokud na teploty trpí více,asi bych se domluvila s MUDr.I když na zoubky má nárok...,ale přece jen pro klid duše.Třeba bude stačit i telefon.konzultace. 🙂

besinecek
7. dub 2008

ahoj lucas, já bych to nepodceňovala, 5x denně stolička je dost, nemá průjem, my ho měli nedávno, teda jen trochu řidší ale i tak nám doktorka poradila dietu, rýži, mrkev, banán a spravilo se to. Tmavá zelená stolička je myslím v poho, nepíšeš jestli kojíš nebo přikrmuješ, po příkrmu může být zelená a jestli jseš na nutrilonu tak to může být i z toho. Jinak hnědá, černá stolička je prej hladová. Nevím. Radši zavolej doktorce.

lucas
autor
8. dub 2008

Né řidší to právě neměla , ale dneska už to bylo dobrý, takže asi jsme to měli z nějakýho jídla. Já malou přikrmuji a ještě i kojím, máme přes 8 měsíců. Dneska už neměla ani horečku a byla úplně v poho, tak snad to bylo fakt jen od těch zoubků. Ale moc díky za rady.

radost
9. dub 2008

ahoj, může se jednat o střevní virózu, musíš k pedoatrovi a na horečky doporučuju čípky od Nurofenu, ty jsou na horečku nejlepší.

balsiger
11. dub 2008

ahoj holky...moje ditko ma horecku...38.1, dala jsem ji cipek a ted spinka, jen nevim,jestli je dobre male mimi zabalit do 2dek,kdyz spinka(mne to dela dobre,kdyz ,mam horecku-zimnice),ale nevim,jak u male,vi to nekdo?

radost
11. dub 2008

bal, naopak když má dítě horečku, musí se obléknout o něco méně, tím, že ho teple navlékneš mu teplotu zvedáš. A doporučuju vlažné zábaly.

zdenka26
11. dub 2008

Přesbě jak píše radost,méně oblékat a vlažné zábaly 😉

zdenka26
11. dub 2008

Jo a hodně tekutin 😉

minnie77
24. dub 2012

@lucas Zoubky dokážou pěkně potrápit, horečky můžou být až týden a může být i průjem. Syna boleli až rostoucí stoličky, ty první zoubky jsme ani nevěděli že rostou 🙂 ale musím říct, že nám skvěle zabral nurofenový čípek, který srazil teplotu a pomohl od bolesti. teď už do něj čípek nedostanu tak dávám nurofenový sirup a také pomůže.

zuzanaa2
27. dub 2012

a nebudou to rotaviry? Dcera zvracela asi 11 x za noc, mela horecku. Dala jsem ji nurofen a hned byl venku. Pak nurofenovy cipek, ale pak uz mela i hnacku, bylo to strasne. Byly jsme i v nemocnici.

minnie77
29. dub 2012

@zuzanaa2 Hnacku??? 🙂 to je asi průjem, viď? 🙂 tak to věřím, že si do ni nemohla dostat ani ten nurofen, chudinka malá.