Hospitalizace v nemocnici s mladším sourozencem

kaaca11
22. říj 2013

Naše Klárka má vrozené vykloubení kyčle (luxační fenomen). Nosíme od propuštění z porodnice wagnerovy punčošky. Bohužel dnešní ultrazvuk kyčle ukázal, že se to nezlepšuje ☹ Ještě tu prý šance je, ale už ne tak velká, jako na začátku. Asi se to bude léčit v nemocnici 6-ti týdenní hospitalizací. Je tu nějaká maminka, která s tím má zkušenosti? Nebo někdo, kdo musel být s mladším dítkem tak dlouho v nemocnici a doma měl starší dítě? Nevím, jak zvládnu být tak dlouho bez skoro tříleté Evičky.

berynka
22. říj 2013

@kaaca11 je šance se s někým vystřídat?
Já byla s mladší jen pár dní a bylo to pro všechny náročné. Manžel normálně chodil do práce, tak pomohli rodiče. Ale starší dcera to dost špatně nesla, že jsme pryč a taky se mi stýskalo.

kaaca11
autor
22. říj 2013

No právě, že se asi střídat nebudeme moct, protože kojím. Právě toho odloučení se nejvíc bojím. V porodnici jsem byla jen 3 dny a připadalo mi to jako věčnost. Nevím, jak se na tohle připravit. @berynka

berynka
23. říj 2013

@kaaca11 tak aspoň co nejčastěji brát tu starší třeba na hodinu na dvě ven. Že budete mít jen čas pro sebe a i ty to tam budeš lépe snášet.