Hrčka na pipíku 😞 Máte skúsenosť?

livo46
19. kvě 2010

Ahojte, dnes som objavila syncekovi na pipikovi pod zaludom taku bielu hrcu 😒 pred tyzdnom sme boli u dokiny a ta mu chcela stiahnut kozku, islo to len trosicku a povedala ze ma este mesiac dva cas 😖 a teraz toto, neviem co s tym, ci ist ku urologovi, len sa bojim ze mu tu predkozku stiahnu nasilu 😨 nemate niekto skusenosti s takym niecim??? dakujem

shaula
19. kvě 2010

Livo - jak je to velké, je to okolo zapálené, bolí na dotek, vadí mu to nějak? Pokud ne, bude to zřejmě jen obyčejné smegma - nic, čím by ses musela znepokojovat 😉

livo46
autor
20. kvě 2010

shaula dakujem velmi pekne 🙂 neboli ho to, smeje sa ked mu tam chodim s prstom, mam taky dojem ze to je taky "tvaroh", aj starsia viki to mala v cikulke ked bola malicka, som rada ze to je poho 🙂 a nevies prosim nahodou ci to treba dat cimskor odtial prec, ci to ma cas az kym mu ta predkozka sama zide?

shaula
20. kvě 2010

Pokud to nedělá žádné problémy (záněty), tak není třeba, až se předkožka uvolní, samo to vyjde ven. Držím palečky 😉

livo46
autor
20. kvě 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

livo46
autor
21. kvě 2010

shaula, ked sa smiem spytat, ako tvoji chlapci? im tiez postupne stahujes predkozku, maju tiez take biele pod zaludom? lebo Olino ma tam toho pozehnane 🙂 :(

llllucka
21. kvě 2010

livo:celkem se divím,že mu už stahovala předkožnu.Dneska se to stahuje nejdřív okolo 2. let a do tří let se to v podstatě neřeší.

livo46
autor
21. kvě 2010

no tiez som bola z toho hotova, az mne prislo zle a uprosila som ju nech, mu to uz necha, ze ja mu to budem vo vani stahovat, no a potom som mu objavila tu smegmu (kopec) ktora mi neda spavat :( dufam, ze su to len moje blbe pocity a samo sa to nejako da do poriadku ☹

draga
21. kvě 2010

livo malej to měl taky neměl teda hrčku ale takový nashromážděný bílý pod kůžičkou pindika mu to prosvítalo a doktorka říkala, že to bude problém, já přetahovala pomaličku při každý koupačce a do týdne se mu uvolnilo kus kůžičky kolem žaludu vymáčkla jsem mu to tou pididírečkou úplně všechno ven...taková hubená dlouhá housenka lezla... tolik toho tvarohu tam měl... 😉

shaula
21. kvě 2010

Livo - do roka jsem nestahovala vůbec (jsem zastánce spíše názoru nestahování), po roce to občas zkusím - klukům to jde celkem dobře už dávno, doktorka na roční prohlídce říkala, že mám občas stahovat, aby se to tak udrželo. Jen jednomu při jejím (myšleno doktorkou) stáhnutí trošku popraskala kůžička, tak si pak dloooouho na to nechtěl nechat šáhnout, ale pomaličku jsme to překonali - jde mu to trošku hůř, ale jde. Dělám to radši megaopatrně, abych mu nenadělala jizvičky, to už by pak byl problém. Smegma (bílý "tvaroh" - hezký výraz 😉 ) tam měli taky, ale tím, že měli předkožku už uvolněnou, tak ho nebylo nějak extra moc, ale něco bylo. A přesně jak píše Draga, někdy stačí mikrodírečka a tou se to dostane bez problémů ven 😉

draga
21. kvě 2010

livo pročti si tady téma na mk o přetahování...sice se radí nepřetahovat ale většina holek co to nedělalo zkončilo na zákroku :( takže já ze začátku taky na to kašlala, ale teď po každém koupání přetahujeme, jen jemně dokad to jde a časem to jde víc a víc nic násilného ....

livo46
autor
21. kvě 2010

dievcata, velmi pekne vam dakujem ,ukludnili ste ma, stahujem mu to jemnucko pomalicky, a verim tomu ze to pomoze. dik este raz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂