Jak často má mít novorozenec stolici, když je na Nutrilonu?

zuzanasura
17. dub 2018

Dobrý den chtěla bych se zeptat a poradit jak často má mít novorozenec stolici když jsme na nutrilonu??

chelexi
17. dub 2018

Ahoj, co si tak vybavuji tak jsem byla stastna kdyz se vykadil jednou za tri dny:(

zuzanasura
autor
17. dub 2018

A je to normální ze mi nekaka.A ještě jedna otázka maminko loupe se mi ve vnitr v pipince ale ne v pochve jen na piskach je to normální??Dekuju za radu

hankapav
17. dub 2018

My máme taky Nutrilon a kaká pravidelně ob den.

erimi
17. dub 2018

Všetko bolo dobre a ked už nie, vsunula som teplomer do zadku, poposúvala a vyvolá stolicu 🙂 ale aj plač 😉

zuzanasura
autor
17. dub 2018

Teď jsem koupala tak ze jsem měřila teplotu a zabralo to ale jenom trošičku se mi vykakala.A stou pipinkou je normální?

erimi
Autor odpověď smazal
Zobraz
bartakova_veronika
17. dub 2018

my jsme na nutrilonu takřka od narození a neměli jsme vůbec žádný problém .. do 3,5 měsíců jsem kojila + nutrilon a chodila mi 3x denně ... teď je jí půl roku za týden a chodí pravidelně hned ráno co se probudí a skoro pokaždé ještě večer po svačině .... ale to není úplně pravidlem .. většinou to je ob den .. záleží co jí dám za příkrm k obědu ... takže mi jsme s tím problém neměli ... ale většina dětí dostává po UM ze začátku zácpu ...

gabrolo
18. dub 2018

@zuzanasura A pipinku má jinak v pořádku? Není zarudlá nebo nějak nezapáchá? Zkus promazávat krémem a oplachovat vodou. Pokud se to nezlepší zašla bych k pediatrovi.

zuzanasura
autor
20. dub 2018

Ne není zarudla ani nezapacha jen se mi tam loupe a nevím jestli je to normální

marii90
20. dub 2018

Po Nutrilonu kakal 4-5x denne, takze tak normalka ☺ ted uz se rozjelo kojeni na 100%, davam mu Infacol na prdiky a piju 2x denne caj (kojici a fenyklovy) a kadi vzdy kdyz zacne sat, takze tak 10x denne 😂
A mame pindika, tak neporadim s tim loupanim bohuzel.