Jak dlouho trvá, než se dostanu k IVF?

lonlin
28. únor 2016

Ahoj holky, jak dlouho trvá než se dostanu od první návštěvy k samotnému IVF? Jsem odjednaná na 17. 3. do Podolí a vůbec netuším, jak to může celé dlouho trvat... Děkuji 🙂

bassetlady
29. únor 2016

To záleží co máte za problémy a jak moc vas tlačí čas. Může to být od 3 měsíců do třeba 2 i více let.

smillingangell
29. únor 2016

První návštěvu jsme měli v říjnu a na začátku srpna jsem šli na první pokus IVF

b_lecha
29. únor 2016

nám to trvalo půl roku

danda3
29. únor 2016

v srpnu první konzultace a v říjnu první pokus

lonlin
autor
1. bře 2016

@danda3 A to bylo jen štěstí, že ti to šlo tak rychle nebo jsi měla už nějaké testy hotové dopředu? A kam jsi chodila?

lonlin
autor
1. bře 2016

@bassetlady přítel má málo spermatu. A čas nás moc netlačí, spíše nedockavost 🙂

danda3
1. bře 2016

@lonlin ne, žádné štěstí. Mám endometriozu, levý vejcovod mi vzali po mimoděložním těhotenství a pravý vejcovod mám neprůchodný - to zjistili při laparoskopii. Tohle vše bylo v roce 2010. takže jsem věděla, že jiný způsob než IVF u mě není. V dubnu 2015 jsem svého gynekologa požádala o žádanku a objednala se. Nejdelší byla doba k první konzultaci. Objednávala jsem se v dubnu a termín jsem dostala v srpnu. Koncem října mi zaváděli první embryo.

danda3
1. bře 2016

@lonlin jo a jezdím do CAR v Liberci.

tehulka1167
1. bře 2016

@lonlin ahoj,mi měsíc a hned IVF.

kabul
1. bře 2016

my se zúčastnili klinické studie v rámci IVF, nedařilo se nám a dostala jsem ústní doporučení od gynekologa na CAR. Od první návštěvy jsme šli na zavedení embryí cca po měsíci.

lonlin
autor
2. bře 2016

Snad u nás bude vše v pořádku a také to půjde rychle 🙂

verunkablack
2. bře 2016

Nám doktor řekl,že půjdeme do tří měsíců...