Jak přetáhnout pindíky? Nejde nám to

k7ata
10. led 2011

Ahojky prosím za radu. Mám malého syna-ročního a stále nám nejde přetáhnout pindík. Dr nám furt říkala že do roka je čas a teď nám řekla že na 15měs. bychom měli jít na obřízku! Tak jsem naštvaná a potřebuju fígl nebo radu jak na to? Jde mu jen cca 3mm špičky. ☹

beata.n
10. led 2011

ahojky,no náš malej má přes dva roky a nejde mu to do teď,moje dr říká že do tří let má čas,ale nám to nejde vůbec,tak se bojím že nás ta obřízka nemine 😖 u vás bych řekla že máte ještě čas,vše je ještě může napravit,ale na nějaký fígl jsem taky zvědavá

paolin
10. led 2011

ahoj, u nás taky nejde a nejde. ani trošku. naše Mudr to řeší ve 3 letech. měl to tak i starší ale obřízka...? my tedy byli odeslání na urologii, kde mu předkožku přetáhli a bylo. holky tu psali o sondě, která je mnohem šetrnější. tak tentokrát budeme chtít zkusti tuhle variantu, než natvrdo přetažení.

mamkamarketa
10. led 2011

syn mel opakovane zanet, tak nas mudra poslala na urologickou kliniku a tam primar rekl,ze do 3 let ma cas a pak jsou i jine moznosti a obrizka se delava v tech krajnejsich pripadech. (tj. opakovane zanety, potize pri curani..) kuzicka se da povolit i sondou, kortikoidy...apod. pokud by mudra nutila 15 mesicni dite na obrizku bez zavazneho duvodu, tak se branim 😠

lojzina
10. led 2011

ahoj,dr se plete 😔 ,Marian ma 3,5 r.,na 3lete prohlidce jsme dostali horm.mastiscku,6 tydnu mazali a pak sli k ni,dr.to zkusila pretahnout,chybel kousicek tak rekla ze by to udelala v krajni nouzi,kdyby treba mel zanet a tak,ale ze to neni nutny tak ze ho trapit nebude,mel by z toho zbyt.trauma pry...Tak ze mame zase treba za 3 mesice zkusit mazat a pak zas prijit a uvidi se.Jako do 3 let se to neresi,tak nechapu proc vas desi?Ja to do 3 let neresila,a dr jeste rikala ze do cca 5 let mame cas...Asi bych to odmitla na tvem miste....