Jak snížit 2 měsíčnímu miminku teplotu?

pavlanatlinka
11. únor 2012

ahojky chci se zeptat mám 2 měsíční miminko má teploty 40,3 a pak to po zábalech klesne na nějakých 38,6 a pak zase vylítne. dáváme na střídačku panadol sirup a nurofen. a nevíte ještě co by mohlo pomoct?

berenika39
11. únor 2012

pohotovost. vůbec bych nepřemýšlela. je to ještě drobek, nevíš, od čeho ta horečka je, 40 u kojence je moc.

xsuzzi
11. únor 2012

no hlavně musí hodně bumbat v tomhle případě asi kojit co. Já bych po zkušenostech mazala na pohotovost se 40kama. Od narození každej rok končíme na kapajdách s horečkama přes 40, který nejdou srazit :-/

denousek
11. únor 2012

ano opravdu na pohotovost u miminka to není sranda ☹( kor když se to nedaří pořádně srazit,at není zle!

slundo
23. únor 2012

Určitě hned vyhledat lékaře. Nejdřív musí zjistit od čeho ta teplota je a pak teprve určí postup léčby. Jinak na teplotu jsou dobré paralenové čípky.

ffiinnkkaa
23. únor 2012

Na pohotovost ( ale nenechat se tam odbýt) anebo hned ráno k doktorce. ..takto vysoké horečky, které neklesnou ani po čípcích nenesou nic dobrého ..hodně štěstí

minnie77
27. bře 2012

Nedávno jsem řešila něco podobného s doktorkou. Mám 6týdenní miminko a malý začal být nachlazený. Pro jistotu jsem se radila s pediatričkou a ta mi řekla, že v případě, že bude mít už 38, tak mu můžu dát vyjímečně 1,5ml Panadolu nebo Nurofenu sirupu, pokud budou vyšší, určitě jet na pohotovost nebo se u ní zastavit. Je ještě opravdu malinký a takováhle teplota je hazard být s ní doma.

zuzanaa2
29. bře 2012

ahojky, to je tezky, protoze podle navodu na NUrofenu ho muze dite az od 3 mesicu. urcite bych zasla co nejrychleji k lekarce.