Jak vypadají nitky krve ve stolici?

llodicka
11. bře 2018

Dobry den, mohli byste mi prosím poradit, jestli to na fotce jsou nitky krve ve stolici (viz foto)? Nebo to máte také tak? Dekuji!!!

zmrzlinka
11. bře 2018

Ja tam zadny nitky nevidim.

martinakosnerova
11. bře 2018

Taky podle me nic...

janabrozova
11. bře 2018

@llodicka myslím, že tam není...jsou to křiklavě červené nitky...

laskonka85
11. bře 2018

Ty nitky jsou proste jasne cervene nitky..Tady to myslim nic neni.

llodicka
autor
11. bře 2018

@janabrozova díky, měla tam takové hnědé nitky, tak jsem se bála, ze je to ono. Nevedela jsem ze mají být kriklave červené.

llodicka
autor
11. bře 2018

@laskonka85 super, prave jsem si dělala starosti jestli ty nitky nemůžou být i hnede

llodicka
autor
11. bře 2018

@zmrzlinka dekuji.

zuzangel
11. bře 2018

Taky nic nevidim, a nejedlo vase mimco banan? Z nej byvaji takove hnede nitky.

martinakosnerova
11. bře 2018

Nemusi byt cervene. Kdyz je krev uz natravena, jsou nitky tmave. Ale to na tve foce nevidim.. a i kdyby muze to byt, jestli kojis, krev z prasle bradavky, praskle dasnicky... pro jednou bych v tom nic nehledala dramatickyho.. kdyby se to opakovalo, dela to abkm, ale mela by asi i jine prizmaky..

llodicka
autor
12. bře 2018

@zuzangel zatím je plně kojena. Měla ty tři hnědé nitky, tak jsem si říkala, jestli to není krev

llodicka
autor
12. bře 2018

@martinakosnerova Má ještě trochu atopicky exem a jednou měla krev doopravdy. Od te doby to sleduji a zajímalo mne zda to na fotce nejsou prave nitky krve, které doprovázejí ABKM.

dora13
12. bře 2018

Nitky krve ve stolici jsou opravdu nitky krve, proste se to neda s nicim splest. Mam s tim bohate zkusenosti, u syna jsme meli podezreni na ABKM a resili to porad. Na tve fotce nic takoveho nevidim🙂

biedronka10
12. bře 2018

Tady nejspu zadne nitky krve. Moje mala mela takovou stolici casto kdyz byla JEN kojena a ted to ma i casteji, protoze rada banan 😀

biedronka10
12. bře 2018

Az bude papat prikrmy, tak to u tve male bude teprva stolicka v plince hrat vsemi barvami.

llodicka
autor
12. bře 2018

@dora13 díky za odpověď. Malá měla jednou krev takovou tečku a protože má ekzem a prujmy, tak mi doktorka řekla, ať držím bezmlecnou dietu. Tak teď sleduji stolici, ale nitky jsem ještě nemela. Proto jsem potřebovala poradit jestli je to ono.

llodicka
autor
12. bře 2018

@biedronka10 super, díky za odpověď, hned jsem klidnejsi

codal
12. bře 2018

@llodicka jen pozor,ja jsem jednou zmatkovala,páč malá měla takový nitky hnědý ve stolici a ono to bylo z banánů...

kassandra1
13. bře 2018

A holky jak vypadá tedy ten hlen co je špatně? Syn červené nitky nemá, ale hlen nevím....Syn měl dřív po mléčných výrobcích ekzém a drbal se, teď už ne, ale nejsem si jistá tou stolicí, tu má po tom samozřejmě takovou řidší....A jestli ho bolí bříško nevím, občas je totiž protivka jen tak 🙂

llodicka
autor
13. bře 2018

@kassandra1 hlen podle mne vypadá jako rýma ve stolici.

janabrozova
13. bře 2018

@kassandra1 hlen je prostě jako želé tak podobný

kassandra1
14. bře 2018

@llodicka
@janabrozova Díky, tak to nemá.

janabrozova
14. bře 2018

@kassandra1 to buďte ráda 😃