Jaké je nejlepší umělé mlíčko pro novorozence?

jess20
23. bře 2015

Mam tento dotaz protoze chci byt pripravena kdyby nahodou nešlo kojeni. Jake jste davali UM vy? Prosím toto neni diskuze kojit ci nekojit toto je diskuze jaky davat sunar pokud laktace nenabehne..🙂

smardik
23. bře 2015

@jess20 mi říkal dr. že všechny UM na trhu jsou kvalitní a záleží na mě, nám chvíli trvalo než jsem u syna našla to pravé-při Ms mi prso odmítal, druhá MS byl konec takže od 2měsíců jsme přikrmovali, od 5byl na UM plně. Zkoušeli jsme Nutrilon, ten ho nezasytil, Bebu a Hipp nevzal do pusy-zkusil a začal řvát, sunar mu chutnal ale zase ho bolelo břicho a až Hami mu vyhovovalo. U druhého syna jsem už pak začla s Hami jako první a sedlo mu

chris_n
23. bře 2015

jsme spokojení s Bebivitou

alboo
23. bře 2015

@jess20 dítě od 2.dne na HIPPu HA a žádnej problém. Nějak sem nečekala, že budu muset řešit UM, v porodnici mi řekli, že je to jedno, ale že HA maj jen HIPP a at si pak přejdu klidně na něco levnějšího. Tak sem pak doma UM dost studovala i včetně doporučení SZU a tak. A vlastně všchna UM, co jsou k dostání jsou témeř stejné složení, ale každá firma si, tak přidá "něco lepšího" . Konkrétně ten hipp má pro a prebiotika. Když ho ochutnám já, poblila bych se, ty co krměj třeba nutrilonem, tak říkaj, jak ho pak klidně po dítěti dopijou (to tady nehrozí 😀 ) Nebyl s ním, ale jedinej problém, žádný bolení bříška, zácpa, průjem, zvracení nic... ale bohužel v ČR je cena šílená ☹ , kupujeme v Německu, neměnila bych

zanri
24. bře 2015

pokud by nešlo od začátku kojení, tak by nějaké UM mimi dostávalo už v porodnici (i kdyby jen jako dokrm), tak bych pokračovala ve "značce", co dostávalo, a pak případně, pokud by nepřibývalo, tak po konzultaci s Dr. zkusit nějaké jiné, my máme Bebu

irena1111
28. bře 2015

U dcery jsem dávala Sunar, u syna dávám Babylove a v obou případech spokojenost.

sara84
28. bře 2015

My zacinali s Bebou Ha,resp.v polsku Nan Ha - o 30% nizsi cena a tataz firma...a pak uz jsem se rozkojila dpstatecne. Ted uz mam pro jistotu jednu Bebu doma..pro muj klid, i kdyz jsem kojila pak do 2.let..

martina_kremlova
29. bře 2015

Já jsem vyzkoušela leccos, pak jsem zakotvila u Sunaru a jsem spokojená. Složení, příprava, malá dobře snáší, všechno je v pohodě.

pavlusa01
17. dub 2015

Já tedy kojila pět měsíců a pak jsem dávala sunar complex 🙂 ale kamarádce se kojení nepovedlo,tak z porodnice jela s UM.Tak šla do sunaru premium a byla spokojená,tedy i její malinká 🙂 Sunar jako jediné UM obsasuhuje mléčný tuk, který je zdrojem energie,ale také právě mléčný tuk mu dodává lahodnou chut....Já co měla možnost od kamarádek okoukat jaké jsou i jiná UM.Protože každé miminko je jiné a také mu sedne něco jiného....Jako mě se sunar zamlouval nejvíce....Malá dostala jen sunar a vyhovoval jí,tak jsem to více neřešila a byli jsme všichni spokojeni.... 🙂

dotinka
17. dub 2015

Kazdy ti rekne s cim bylo jejich mimco ale vyzkouset to musis sama 🙂 nekdo neda dopustit na Bebivitu a druheho Bebivita betonuje a to same s Nutrilonem,Sunarem,Hipem atd....

mifad
21. dub 2015

Já dávám synovi od začátku Hipp, měli jsme štěstí a nemuseli jsme um měnit. Hipp má pro a prebiotika, to je dobré na problémy s bříškem a nemusí se přidávat probio kapky. Malému chutná dodnes a to bude mít za chvilku 2roky.

veverka.terka
24. dub 2015

Za nás Sunar complex. Žádné problémy dcera po něm neměla, chutná výborně. Zkoušely sme i Bebu, ale tu úplně odmítala a je fakt, že je lehce nahořská. A Sunar complex taky bývá často v akci za dobrou cenu, takže i finančně vyjde slušně 😉 🙂