Jaké je vůbec těhotenské bříško? Měkké nebo tvrdé?

xnikax1
6. srp 2016

Ahojky holky možná je to blby dotaz, ale jak na sobě poznam to pravé těhotenské bříško? Mam takové tvrdší od podbřišku k pupíku, je to takhle normální? Chci vědět jestli už se třeba klube a hlavně jestli je to takhle v pořádku, bříško normálně zmáčknu nic mě nebolí,zadne stahování necítím. Jen mi přijde celkově tvrdsi. Díky za odpovědi ;)

slunickova123
6. srp 2016

Ahoj, jasne od pupiku dolu pohmatem ucitis zvetsenou delohu a jeji horni pol ( fundus)😃

xnikax1
autor
6. srp 2016

Takže to,ze se mi tam břicho zda celkově pořád tvrdé je v pořádku? Všude čtu o tvrdnutí břicha tak se právě bojím aby to nebylo ono. Jenže ho mám tvrdé a nafouklé pořád. ;)

mandala
6. srp 2016

@xnikax1 Tvrdnutí břicha se projevuje intenzivními stahy, trvá to chvíli, pak to zase přejde, je to hodně nepříjemné, skoro až bolestivé, to bys určitě poznala. Těhotenské břicho je tvrdé, špeky jsou měkké 😀 😉

xnikax1
autor
6. srp 2016

Děkuji moc za uklidneni. Tak doufám že už mi taky nějaké to bříško vykoukne, už je na čase. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru