Jaký vitamín D pro dítě?

cekamnazazrak
6. dub 2022

Chtěla bych vědět jaký vitamín D užívají/li Vaše děti... Byl nějaký který jim nevyhovoval? Jak se to projevovalo?

izzylka
6. dub 2022

Před 5 lety u syna jsem dávala vit D od Terezie (po konzultaci s dr, protože vigantol je hnus)...a teď u dcery dávám jen Biogaiu s vit D...toho D je tam normálně doporučená denní dávka, takže pohoda..

michaelarousova
6. dub 2022

@cekamnazazrak do toho roka jsem davala vigantol a pro starsiho vetsinou vzdy neco jineho☺️ Vetsinou neco gumoveho

martiniquest
6. dub 2022

Davam cucaci tablety Jamieson s vit.C a D a detem (5+2) chutnaji.

littlebee124
6. dub 2022

Dávám Terezii 🙂

verdos
6. dub 2022

Gaea, ale to už je pro větší, tuším od 4 let. Myslím, že mají i nějakou variantu pro menší, ale nejsem si úplně jistá.

cekamnazazrak
autor
6. dub 2022

Nespecifikovala jsem, že myslím pro miminko..

oplatecka
6. dub 2022

Dávám vitamin D od Terezie.

verdos
6. dub 2022

Doplním, že to jsou kapky (bez příchutě) a kombinace D3+K2.

srnii
6. dub 2022

Vigantol.

krisstina93
6. dub 2022

Miminku dávám od Terezie

luhana
6. dub 2022

@cekamnazazrak
Též vigantol.

leymea
6. dub 2022

Davala jsem Vigantol u obou deti.

jjasmina
6. dub 2022

@cekamnazazrak Vigantol

elesse
6. dub 2022

Terezii, pozdeji cucave od Jamiesona. Dost neprijemne me prekvapilo, ze treba od swiss…cosi je barvene kurkumou, takze to proste nejde vyprat

zrzeckas
6. dub 2022

To mas trochu tesko... Vigantol nam treba nesedel (mala po nem byla ucpana uplne, i tak mela problemy), u druheho ani nebyl k dostani (vypadek) ... Davala jsem od Terezie, doporucila ho i dr..... Kdyz jsem se zpetne bavila s ni i jinou, tak vigantol nemusi sedet hodne detem a kdyz nesedi, tak od Terezie pry ano....

gdpr
7. dub 2022

Od Terezie

barunka1985
7. dub 2022

Vigantol

kristynkal
7. dub 2022

Prvnimu jsem davala babyD a druhemu davam Biogaia s vitaminem D , mudra mi primo neodpovedela zda to staci, qle v terminovce mi psala jina maminka, ze ji peditricka potvrdila, ze neni treba uz vitamin pridavat, ze to staci v techto kapkach.

madlamama
7. dub 2022

Ahoj, dávám vigantol celé rodině. Naše paní doktorka nám ho bez problémů píše a myslím, že to je nejsilnější možné doplnění, které je. Každopádně si jdu nechat udělat vyšetření na hladinu vit.D v krvi. SynLab má akci tento měsíc za 99kč vyšetření

pajavr
7. dub 2022

ahojky dávám synovi vitamíny LR Vita Active Red v ní je velké množství právě vitamínu D a dalších důležitých vitamínů také dávám kvalitní probiotika Pro12 a colostrum k tomu je ještě kojený. Synovi nevyhovoval právě Vigantol měl ukrutné bolesti a křeče, hrozně plakal a to nám probrečel celý dny a noci normálně a když měl ten Vigantol tak to bylo příšerné. Takže jsem začala dávat Terezii a od půl roku je možné dávát právě Vita Active Red co dávám já.

veronikav31
7. dub 2022

Oběma dětem Vigantol od začátku obden. Od 3 let Omega-3 rybí olej a bezproblému.Vigantol jsem též brala v těhotenství

sanyy22
7. dub 2022

@cekamnazazrak vigantol

fifinka2020
7. dub 2022

@cekamnazazrak vitashine 🙂

elesse
7. dub 2022

@pajavr ja ti nevim, ale neni ke kojeni jeste colostrum a jeste multak vyhazovani penez z okna? Hlavne co se tyce colostra?

jancabr
7. dub 2022

Vitashine

mmmmmartinka
10. dub 2022

@cekamnazazrak ano davala jsem BabyD a ted uz nejaky cas dávám Biogaiu s deckem

nijij
11. dub 2022

Vigantol, ostatní jsou je doplňky stravy