Je možné, že syn má horečku z růstu nožiček?

janinkaves
11. lis 2010

Maminky je možné aby můj skoro tříapůl letý syn měl vysokou horečku z toho že mu rostou nožičky ? Včera večer si začal ztěžovat že ho strašně bolí nožičky a do hodiny měl skoro 39C a drželo se to až doteď, celou dobu jsem mu dávala na střídačku po 4 hodinách nurofen s panadolem čípkama a zabralo to až před chvilkou poslední čípek, teplota je naráz pryč a nožičky už prý taky nebolí. Nic jiného kromě té horečky mu není. Máte někdo stejnou zkušenost ?

kalo
14. lis 2010

To asi ne....to, že v dospívání někdy je růst cítit, je fakt, ale jinak se mi to zdá jako hloupost, aby byly horčky, když rostou nohy....ještě tak malému dítěti. Spíš bych s ním běžela na krev nebo k ortopedovi nebo aspoň se poradit s DR....

minnie77
27. bře 2012

Horečku z růstu nožiček asi neměl, možná to bylo spíše ze stresu a z bolesti. U dětí je vše možné. Každopádně ten Nurofen mu určitě pomohl na bolest. Vím, že když některé dítě roste tak ho opravdu můžou bolet nohy - vím to od švagrové, která s tím v mládí také bojovala. Dnes měří asi 185cm! 🙂

betynulka
27. bře 2012

já si myslím,že to možné je,Dcera ma 4,5 a taky si jednou stěžovala že ji bolí nožicky,hrozně plakala a nebyla k utišení.Dala jsem ji Nurofen a za chvíli se uklidnila a usla.Prý se to stává hlavně v noci když jsou nohy v klidu.K dokrorovi bych šla až kdyby se to někoikrát opakovalo.

peder
28. bře 2012

ahojte mojmu synovi tiez bolia nozicky ale nie od rastu ale ma ploche nozicky boli sme u ordopeda a syn ma 3,5 s

andy80
28. bře 2012

To spíš naopak, zřejmě na něj něco leze, měl teplotu a proto ho bolely nožky. Já nevím, jak ty, ale když mám teplotu, většinou mě bolí klouby.