Je normální, že mi kojenec kaká pěnu?

scurra
10. črc 2013

Ahoj, mam doma 7 - týdenní holčičku a zacla mi misto normálního kakani kakat pěnu. Barva stolicky se nezměnila jen je proste peniva. je to normální ???

speedygon
10. črc 2013

Tak to jsem ještě neslyšela...poradila bych se s dr.....

wahu
10. črc 2013

Taky jsme občas měli. Střeva se prostě musí naučit trávit. U nás to ráno odeznělo, někdy to může ale znamenat potravinovou alergii nebo mimimu v potravě něco nesedí.

bureska
10. črc 2013

Nezačla jsi třeba přikrmovat sunarem?

berynka
10. črc 2013

Dcera to občas měla taky. Nedávám jí - sobě, mléčné výrobky.

zmaldik
10. črc 2013

ano taky to občas máme a zrova dnes, a dneska zase pláče a bolí ji bříško, ta pěna je, že má hodně bublinek a nadýmá ji, jen jsem ještě nepřišla z čeho, je fakt, že se prostě nehlídám a jím všechno.

evuss
10. črc 2013

tak my jsme to měly taky. Ale teda bez bolení bříška, jen prostě trochu napěněné, ale přešlo to.

jimmy1
10. črc 2013

Napěněná stolice je známkou horšího trávení a vstřebávání v tenkém střevě, nemyslím si, že by to mělo být normální. Může to být problém s bílkovinou kravského mléka, ale i něco jiného.

karrison
10. črc 2013

normalni to rozhodne neni,pokud ma mala jeste dalsi potize jako napr. silne koliky,muze to byt priznak alergie napr. na bilkovinu kravskeho mleka..

svoba
10. črc 2013

To muze byt znamkou potravinove alergie. Vynechej mlecne vyrobky.

marketma
10. črc 2013

Nemusíte se znepokojovat, to je normálni 😉

calabasa
10. črc 2013

taky se mi to u 5ti týdenní holčičky objevilo - jak holky píšou - může to být jeden z příznaků alergie na kravské mléko, já zatím pozoruju - nechávám jí hodně rozbalenou, abych viděla jak kaká - a zatím se to lepší, vynechání mléčných výrobků nechávám, kdyby se objevilo cokoli dalšího - zahlenění, hleny ve stolici, zelená barva a tak - a začala jsem dávám probiotika, to může jen pomoct - jinak doporučuju si tu najít diskuze

lucipisek
11. črc 2013

ahoj maminky,chtěla bychse zeptat,mám 4měsíčního broučka a on mi kaká řidčí stolici zbarvenou do zelena,někdy min někdy výc,někdy řidčí,někdy hustější a nechce mi moc papat mléko,přitom mi krásně do tet papal a přibíral,nevíte některá co by to mohlo být? ☹