Je to chřipka? Co pomůže proti kašli?

mrqua
28. pro 2011

Potrebuji radu,nase mala ma skoro rok za mesic ,bojujeme uz asi pres 14dni podle doktora s chripkou pry normalni nemoc,na antibiotika pry to neni,ze zacatku mela horecku asi tri dny davali jsme ji Nurofen sirup a cipky baby panadol,horecka presla, potom zacala silena ryma same soplaky ,odsavali jsme jak to slo ,potom se nam pridal hrozny suchy drazdivy kasel ,sli jsme opet k doktorovi asi po treti,ze strachu aby mala nemela zapal plic ,pry nema,davali jsme ji kapky Ditustat ,proti kasly,kasel trva nadale ,mala se nam v noci budi ,nelibi se nam to ,nevi nekdo jak dale postupovat,co by pomohlo proti kasly??????

eloana
28. pro 2011

dle popisu to vypada na virozu..... syn ji ma treba mesic -obvykle to u nas skonci zanetem str.ucha....
parkrat nam dala detske antibiotika, kdyz mel hroznou rymu- sice mu do dvou dnu zabraly, ale pak jsme byli jak v zacarovanem kruhu....viroza se stale vracela.
Ja davam detem sirup aerius je na predpis. A fenistilove kapky na noc, kdyz je budi kasel
pokud je na poslech cista, tak bych do antibiotik nesla.... nema vase dr. CRP? to by poznala, zda jsou nutna antibiotika....pokud je to viroveho puvod, tak jsou zbytecne

lucifukafuk
30. pro 2011

Ahoj my sme ted meli neco podobneho, zrovna to chytla na vikend mala bude mit rok tak jsme jeli na pohotovost tam pani dr.rikala ze ma anginu... no ale me se to nezdalo angina vypada jinak tak nas akorat vydesila pak jsme byli u sveho dr. rikal ze je to virozka mela oslabene imunismus a vsechno to bylo od zoubku. ty se vyklubaly a je klid. na kasel mela fenistilove kapicky, nurofen sirupek pri teplotce a ted ji davame kazdy rano na prevenci oscilo 1 spuntik a na zoubky pred spanim namazem calgelem a spinka pekne

sauvinex
30. pro 2011

Ahoj. Já jsem skeptická k homeopatikům; osvědčil se nám Tymiánový krém od JUSTu a pytlík s třešňovými peckami z dm - tymiánovku mazat až na nějakou mastnější "základovku" - třeba na vazelínku nebo tělové mlíčko - pak oblečeme tričko nebo pyžámko a nahříváme přes oblečení 😉. K tomu nám celkem zabraly Sinecod kapičky a v nehhorším jsem na noc/dvě dala 10 kapek Pleumolysinu proti dráždivému suchému kašli. taky je výborný na posílení imunity Imunoglukan sirum s hlívou ústřičnou, ale to je dlouhodobější a podpůrné. Držím pěsti