Jednorázová horečka. Z čeho může být?

roxxxana
17. bře 2009

Ahoj holky, náš malej měl předevčírem a včera docela teplou hlavičku, ale jedl, v pohodě spal, smál se, hrál si, tak jsem to nijak neřešila. Ale dneska v noci se pořád budil, kňučel, tak jsem mu změřila teplotu a měl 39,2. Dostal Panadol, který ji krásně srazil a ráno už se žádná neobjevila, teď má normálně 37. Nevíte, z čeho to může být? Na hexavakcíně jsme byli minulý úterý, tak mi to na reakci přijde už dost pozdě. Taky mu aktuálně rostou první horní zuby (pořád si cucá horní ret resp. dáseň a hrozně sliní), ale slyšela jsem, že horečka ze zubů je prý nesmysl...máte někdo zkušenost? Mám to nějak dál řešit...s doktorkou nebo tak?

jitrulka
17. bře 2009

to my měli taky měla to dva dny, tak jsem ji pala paralen čípek a pak už se teplota vůbec neukázala... teplota může být prý i od zoubků.

jitrulka
17. bře 2009

a tad y to holky zrovna rozebírají https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

roxxxana
autor
17. bře 2009

díky moc.

masacek
17. bře 2009

Taky jsme měly v sobotu celý den vysokou teplotu 39,3.Srazily jsme to v noci ze soboty na neděli Nurofenem a od té doby nic.Ale začaly se nám prořezávat dolní zoubky tak věřím že to bylo od nich.

kacka.va
18. bře 2009

my měli taky takhle jednou horečku ze zubů a pak už nic.