Jsem 30. tt a dcera má 7. nemoc. Máte zkušenost ve 3. trimestru?

16. čer 2022

Dcera ze školky donesla 7 nemoc,horecky už měla 2 dny afty v puse ma od pondělí.. kolem pusy se ji objevilo pár pupinku už před 3 dny,a dnes puchyrky na prstech rukou a na chodidlech.. dětská doktorka tvrdila že pro mě to nebezpečné není,kdyz jsem už 30tt,chci se zeptat ještě vás,máte s touto nemocí zkušenosti ve 3 trimestru?

bbarshaa
16. čer 2022

Já tedy takhle v těhu zkušenost nemám, ale jinak myslím, ze je to výhradně dětská nemoc 🤔. Tudíž by neměla být pro vás nijak ohrožující.
Když jsem pracovala ve školce, létaly tam tyto nemoce stále. Z dospělých to nikdo neměl snad nikdy co si pamatuju… Jako angíny apod to bylo něco jiného, to jsme většinou měly pak všechny učitelky 🙈.

majena39
16. čer 2022

Ja ji teda neměla v těhotenství ale ve 23 letech a byl to fakt horor... Daleko horsi průběh než u dětí. Vysoké horečky 😔 palive fleky na rukou a nohou takže jsem doslova doma lezla po kolenoi abych nemusela stát 😔fakt masakr... A za pár dni potom mi komplet slezly nehty na rukách a nohách takže další dva měsíce doma protože bez nehtů člověk neudělá nic... Je na ruce najednou úplně levej... Tím nechci strašit ale ani normálně to nebyla žádná prca. Natož asi v těhotenství teda 🙈

autor
16. čer 2022

@majena39 tyjo.. tak to je mazec! Tak snad to nechytim,asi se moc muckat s dcerou nebudu..

majena39
16. čer 2022

já popravdě ani nevím, kde jsem to sebrala.... tou dobou jsem neměla děti ani já, ani moje okolí....takže vůbec netušim, kde jsem to sebrala, rozhodně jsem se s nikym cizím nikde nemuckala apod a stejně jsem to drapla ☹ Tak držim palce!!! Protože tohle se ti teď fakt nehodí ☹

9radka9
16. čer 2022

Ahoj, který den od začátku horečky měla prosím ty pupínky i na kůži? A horečky měla vysoké?

andyna85
16. čer 2022

@bbarshaa sedmou teď mají ségry děti a ona to od nich chytla a má to horší než děti.

autor
16. čer 2022

@andyna85 a je těhotná? Dcera mela první příznaky už v sobotu.. tak já doufám ze ted uz tolik infekční neni

autor
17. čer 2022

No tak už se mi udělal aft v krku a začínají me bolet klouby.. myslím že se tomu nevyhnu..

andyna85
18. čer 2022

Není, ale je to pěkně nakažlivé. Doma už to máme všichni. I moje děti a já od včera také.

nazka
18. čer 2022

Já ji měla. Měla pupeny hlavne na chodidlech a byla jsem taky ve 3.trimestru a dobrý. Vadí hlavně teploty, ty jsem neměla.

autor
18. čer 2022

@andyna85 přeji brzké uzdravení!

autor
18. čer 2022

@nazka Já měla jen zvýšenou teplotu.. po paralenu ihned klesla. Ale boli me hrozně svaly a klouby. Vyrazku zatím nemam

andyna85
18. čer 2022

Děkuji

andyna85
18. čer 2022

Já měla první den bolest svalů a kloubů, druhý den mi vylezli puchýřky na dlaních a chodidlech. Svědí to tedy pěkně 😆

autor
19. čer 2022

@andyna85 Puchyrky mám už taky ale na loktu a na jedné noze😅 a svědí to jako prase!