Jsou to už zuby?

lucinkamarecek
23. říj 2019

Ahoj zkušené maminky,
Jsem prvorodicka. Jsou to začínající prorezavajici zuby? Je protivný tlačí to do bradavky u kojení pres den i v noci se často budi více place bez teplot slinta vše strká do pusy a v neděli bude mít teprve tři měsíce.

Prosím o radu to zuby? A co pomáhá mikinku na protržení a úlevu?jaká kousatka máte odzkoušeny?

Diky

lucinkamarecek
autor
23. říj 2019
gingerbread
23. říj 2019

@lucinkamarecek Ahoj, já jsem teda taky prvorodicka,ale moji holcicce je 9 mesicu a má 4 zoubky a další lezou..Tak jako na tve fotce to mela take a i vic plakala,spinkala,byla protivna a trvalo přes měsíc,než ji vykoukly první dolní jedničky...asi jsem ti moc neporadila😕

lucinkamarecek
autor
23. říj 2019

@gingerbread děkuji za info takže jsou to fakt zoubky ko?

gingerbread
23. říj 2019

@lucinkamarecek no můžou být.. ty první fakt trvaly přes měsíc a porad slintala a strkala si ruce a hračky do pusy a asi ve 4,5 mesici ji vylezly..prostě se to pripravuje a ty dásně je bolí..

lucinkamarecek
autor
23. říj 2019

@gingerbread aj já se zbláznim

lucinkamarecek
autor
23. říj 2019

@lucinkamarecek tak brzo😁

gingerbread
23. říj 2019

@lucinkamarecek já už byla celkem na prasky😂 do toho odmitala přes den spát dál jak 30 min a porad rvala...jak vylezly zuby,byl klid přesně na 2 mesice skoro na den😆 ted je zase uknourana a musím být porad u ni..

hanasedla
23. říj 2019

@lucinkamarecek Je to mozne koupila bych silikonovy kartacek na zuby vetsina miminek kousatka nechce a zajit do lekarny pro nejaky gelik nam se osvedcil prirodni buccotherm.

astyna88
24. říj 2019

Vem si kovovou lzicku. Ja tak vzdy poznala,zda se neco klube 😀 na bolave zoubky je nejlepsi studeny bily jogirt hned z lednicky. Mela jsem neco z dm, ale to spis ty deti hned sliznou a efekt zadny. Ale syn mel zub az v 10m, takze jogurt mohl. Uvidis,jak to bude dal...

gingerbread
24. říj 2019

Ahoj,ještě poradím na bolest zoubku nám hodně pomohly cipky Viburcol. Hlavně na noc,malá po nich lip spinká a nebudi se porad pláčem

eithelwing
24. říj 2019

Kousatka mala odmitala. Zuby to můžou být, ale u dcery trvalo, než prvni vykoukly.
Nejvíc se osvědčil silikonový kartáček na prst, masážní olejicek prvni zoubek a když bylo nejhůř, tak na noc čípky Viburcol.

lucinkamarecek
autor
24. říj 2019

@astyna88 děkuji za radu ještě netuklo ale je to tam

lucinkamarecek
autor
24. říj 2019

@gingerbread děkuji za radu

lucinkamarecek
autor
24. říj 2019

@eithelwing děkuji za radu

nanaxx
26. srp 2022

Dobrý den, za jak dlouho vám ty zoubky vylezly? Máme teď doma to stejné, protivná, průjem, sem tam zvýšená teplota...