Kapky Baby Calm. Mělo po nich mimčo průjem?

dorinek
4. lis 2009

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo používáte kapky Baby Calm a jestli se vám stalo, že po něm mělo mimčo průjem??

perchticka
4. lis 2009

Ahojky!
My je používáme hlavně nad ránem, kdy se malý hrozně trápí s prdíky a zatím nám docela pomáhají. Takže zatím bez potíží... 🙂
Možná to píšu zbytečně, ale musí se ředit nejlépe kojeneckou převařenou vodou a používat od otevření jen měsíc... 😕 😉

shaula
4. lis 2009

Používali jsme, bez problémů.

joplin
4. lis 2009

u nás taky bez problémů......

lynn77
4. lis 2009

dorinek, my jsme pouzivali do minuleho tydne a mela predtim prujem a nenapadlo me, ze by to mohlo byt tim, protoze jsme vybrali celou jednu lahvicku (davali jsme fakt pred kazdym kojenim)a nic a az u te druhe, ale mala byla nemocna, tak je mozne, ze to bylo nachlazenim nebo rymou rikal doktor

jmisa
5. lis 2009

Náš měl po tom neskutečně zelenou vaječinu, takže jsem se vrátila k Sab Simplex.

dorinek
autor
5. lis 2009

My jsme měli průjem minulý týden. Od pondělka jsem začla dávat Baby Calm a průjem se nám vrátil, tak nevím, jestli jsem něco snědla nebo je to po těch kapkách. Jak jsem četla složení, tak je to ze samého oleje,tak mě napadlo, jestli to nemá lehce projímavé účinky. Jinak děkuji všem za odpovědi 🙂