Kašle nebo se zakuckává. Nemá teplotu

suki
8. lis 2007

Ahoj holky, jsem teď trošku na vážkách, jestli mi malá nezačala pokašlávat, nebo jestli se jen zakucká, když si s ní hraju a povídám. Vypadá to asi tak, že po ránu, když si s ní hraju a povídáme, tak začne kuckat, třeba tak 3 krat až 4krat za sebou. Jinak nekašle třeba celý den a pak večer zase. V noci nekašle vůbec a když je v klidu tak taky ne. Teplotu nemá. Tak nevím, jestli se mám strachovat, že je nemocná a nebo jí jen zaskočí sliny, protože teď hodně slintá???Děkuju za odpovědi.

konoupek
8. lis 2007

Tak já jsem na tom úplně stejně.Je to asik poslední tři dny co to pozoruju.Jenomže malé se teď chystají dásínka na zoubky už jsou vidět bouličky,tak možná to budou i ty sliny,protože asi začne i víc slintat,ale jistá si tím taky nejsem.Se budu muset v ut zeptat dr.
Suki u vás to zoubkama asik ještě nebude co? 😉

suki
autor
8. lis 2007

asi ne , ale slintá pořádně, tak snad to nic nebude... 😀 😉 Dej vědět, co ti řekla doktorka.

m.ajka
9. lis 2007

🙂 tak já mam trochu jinej problém, s malou se od malička smějeme když trošku zakašle a to nám zůstalo a já teď nevim jestli kašle schválně aby jsme se smály, nebo jestli má opravdu kašel. Nehrajou si s váma taky ty vaše ratolesti?

suki
autor
9. lis 2007

M.ajka:to teda nevím, ale možné je všechno, to víš jsou to vtipálci, ty naše dětičky, ale tvůj problém je rozhodně zajímavej 😀 😀

m.ajka
10. lis 2007

No, my si s Kačenkou na ty zajímavosti potrpíme, musíme mít vždycky něco extra, tedy i kašlík 😀 🙂

suki
autor
12. lis 2007

m.ajka dej určitě vědět, co ti řekne zítra doktorka.

suki
autor
12. lis 2007

Holky máte na to nějaký názor? Máte podobnou zkušenost s vašimi děťátky?

eva265
12. lis 2007

Me David dela uplne to stejne. Jako by kasle a pri tom hrozne prska. Jako kasel mi to neprijde. Spis ho asi bavi prskani slin vsude kolem.

suki
autor
12. lis 2007

Dík Eva265 asi to teda nic nebude, děti si s námi jen tak hrají 😀

matysi
13. lis 2007

Matějíček dělá to samé. Pokašlává hlavně když si hraje. Náhodou jsme byli asi dva dny poté co začal u doktorky, měl dostat poslední dávku očkování, tak ho důkladně poslechla a konstatovala, že je to kašlání jen tak. Zřejmě zjistil, jak se dá kašlat a teď ho to ohromně baví 🙂 Dokrotka říkala, že kdyby měl opravdu kašel, tak kašle i v noci ze spaní...

suki
autor
13. lis 2007

Matysi to si právě taky myslím, že by malá kašlala i v noci, takže zatím to nechám a uvidím jak se to vyvine. 😉 Díky moc 🙂