Kde v Praze koupím dětské dioptrické brýle?

ela2
19. lis 2013

Dobrý den maminky, náš skoro 3letý syn má čerstvou diagnosu - 6 dioptrií na každé oko.
Oční lékařka nám tedy dala předpis na brýličky, ale upozornila nás, že by potřeboval takové ty ohebné obroučky s gumičkou okolo hlavy, nebo s takovým specialním úchytem za uši, že je ještě malý na klasické obroučky, a že to neprodává každá optika.
Máte někdo zkušenost, nebo doporučení na takovou optiku v Praze? Brýličky prý potřebuje skoro okamžitě, do týdne, ale já mám porod na spadnutí, a už toho po Praze moc nepoběhám....
Předem moc děkuji za tipy.

amalkamikyskova
19. lis 2013

Kdybych vědělaq jak vám zde poslat zprávu měla bych pro vás řešení.Děkuji a prosím napište mi první.

ludva
20. lis 2013

@ela2 Ahoj, ano ty obroučky jsou výborné - jmenují se BABY ACTIVE a vydrží opravdu hodně 😉 Náš Matěj je má od 10 měsíců. Obvolej si optiky v okolí bydliště. Třeba FOKUS má podobné, ale není to ono, tyhle jsou lepší i hezčí i finančně 🙂
Vkládám na ně odkaz http://coloroptik.com/O-produktech/active-baby-...
Nejstarší dcera nosila od 2 let kováčky a pořád je měla v opravně.

jarunkaxyz1
20. lis 2013

Já mám zkušenosti s Fokusem - zase mi přijde, že jsou teda esteticky hezčí než v odkazu výše...ale věc vkusu.

cajomilka
20. lis 2013

Naše dcera má vrozený šedý zákal a brýle nosí od 2 měsíců, chodíme výhradně do optiky Anděl Optik na Štefánikově, spolupracují s oční klinikou v Motole a s dětskými brýlemi mají bohaté zkušenosti. Už tam máme věrnostní slevu. 😉 Obroučky, které popisuješ, ti určitě nabídnou. Pro malé děti tam mají pokud vím tři značky - Centrostyle, Lookino a Comobaby. Další podobně zaměřená optika je na Barrandově na poliklinice, ale tu neznám, máme to daleko.

kotlik6
27. lis 2013

Poliklinika na Barrandově-můžu doporučit.Super přístup a výběr....

katy123
13. únor 2014

Ahoj holky dneska jsem byla se synem u ocniho a ma -1, 0 na kazdem ocku (kratkozrakost)+ astigmatismus jedno oko norm.90 a druhe 110. Mudr. Nam napsala brylky, a ze je mame nosit jen když kouka na tv.? Neni trosku brzo na bryle v takto utlem veku jen s 1 dioptrii? Poradite? Dekuju! !!