Když 4měsíční dcerka brečí, jakoby se nemůže nadechnout

modena11
19. čer 2013

Dobrý den,chtěla bych poradit,mám téměř čtyřměsíční dcerku,prospívá,přibírá na váze,vše je v pořádku ,ale stalo se mi několikrát že když brečí,ne pokaždé teda,jakoby se nemohla nadechnout,roztáhne ručičky,zčervená,je jakoby mimo pár vteřin a pak začne strašně brečet!!!!Vypadá to hrozivě,máte někdo podobné zkušenosti????Děkuji za postřehy🙂))

m.artina
19. čer 2013

@modena11 Ahoj, to se stává hodně dětem. Foukni jí vždycky do tváře, to jí pomůže se nadechnout a rozpláče se. Mějte se moc hezky!

eficenka
19. čer 2013

Je to naprosto normální. Časem začne brečet hned ,nebo k tomu přidá vztekani.... Dělají to děti skoro až do 3 let...

zuzi82
19. čer 2013

Dělali mi to oba klukové. Mikuláš někdy ještě teď 😉 U prvního jsem poprvé byla v šoku, myslela jsem, že se snad udusí, pak už jsem si zvykla.

modena11
autor
19. čer 2013

Děkuju,nechci být úzkostlivá matka ale docele mě to vyděsí🙂))

modena11
autor
19. čer 2013

A víte někdo čím to je????Mám v okolí hodně kamarádek ale žádná se s tím nesetkala.

scvrcek
19. čer 2013

taky to znám....pomáhá skutečně prudce fouknout do obličeje, tím se lekne a nadechne.... dělá mi to třeba i u očkování, doktorka k tomu nic neříká, jen čeká, až se nadechne sám...trvá to věčnost, ale nadechne se.... je to normální, ale sama jsem při tom taky vždycky nervozní....

scvrcek
19. čer 2013

@modena11 řekla bych, že je to prostě povahou, jsou to takový hysterky no.... 😉

modena11
autor
19. čer 2013

Jo to ona je ,to je fakt🙂)))

hojda
19. čer 2013

nebo to bude horší varianta s omlíváním a strátou vědomí, což vám nepřeji!

modena11
autor
19. čer 2013

Hm jako ze může být tak moc hysterická????

modena11
autor
19. čer 2013

Hm ne vždy to souvisí s pláčem,třeba tuhle se mi to stalo když sem šla ze schodů,jakoby se bála nebo nevim 😒

hojda
19. čer 2013

@modena11 NO některé děti to tak mají asi nejhorší je to v období vzdoru. TAky máme doma tento exemplář, ale naštěstí neomdlívá.

dana3262
19. čer 2013

@modena11 tohle dela nás mladsi neustále. Trva to dlouhý vteriny a modrá a casto i upadne kdyz stojí. Strasne me to rozčiluje. Myslim, ze tim vydírá. Dela to asi od roka.

lv
19. čer 2013

Eveli to má od malinka, když řve, tak se nenadechce třeba 7sec, takže lehce fialový a modrá, podle rady jí fouknu do pusy, když jsem nablízku, když ne, necháme jí a nahlas jí s mužem počítáme výdrž 😎 už se tomu smějeme..děsí to jen návštěvy a příbuzenstvo.