Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kojím a 3měsíční dcera stále zvrací

anetta2016
5. srp 2016

Chci se zeptat 3 měsíční dítě stále mojim a dávám cajik pribira krásné každý měsíc jedno kolo. Ale mala neustále palas zvrací odblinkne si. Každý mi rádi ze mě mléko není vhodné at odejdu na umělé mléko co si myskite vy ? Dekuji

michaelahorakova
21. srp 2016

tak ted jsem mela uplně stejny problem s dvoumesíčním chlapečkem a v nemocnici mi řekli ze je překrmeny jen se zeptam jak často kojíte??? a zaleží zda jen ublinkava což je normální a nebo zvraci obloukově v tomto případeje dobre vyhledat lekaře a dobre je pokud vam ublinkava davat do zvišené polohy pohložit madračku a hlavne s ní po jídle neklepat 🙂 a je možné pokud je u kojení neklidná talk ji může trapit reflux

anetta2016
autor
24. srp 2016

No jim zdravě ale nevím uz sem dala umělé mléko a musela sem k lékaři bolely mne prsa ona uz nechtěla moje mléko 😯

demetritis
24. srp 2016

Prosim jak dlouho ja jak pije hlta dostane se i k zadnimu mleku to predni deti z refluks zvraceji i v 15mes no a vice mene jsme se dedozvedeli jak psala michaelahorakova , jak casto kojite a jak mala zvraci je to podstatne
@michaelahorakova

anetta2016
autor
26. srp 2016

@demetritis bohužel ona uz mě mléko nechtěla uz nekojim 😢

demetritis
27. srp 2016

kolik toho vypije jake um používáš , jakou lahev duležité ma vzdy čerstvé hltá ??? je to šilene moc faktoru ze synem byl kojení boj probrečela sem 4 mesice a satejne se kojeni nezvedlo a um probe do 7 mesícu byla nocní mura z dcerkou je to sto a jedna , jak pisnše info o přesnejším popisu mužu poradit ale takto jeto jak na tebe řát z rychliku

anetta2016
autor
27. srp 2016

@demetritis dávám ji s lahvivky philips avent což říkají ze to k jako prso když saje u um mléka neblinka právě vůbec jen když sem ji kojila. A jinak od rána do večera ji dávám asi 4 velké flašky mléka plus ze odpoledne dávám presnidavky nebo nějaké papani

anetta2016
autor
27. srp 2016
anetta2016
autor
27. srp 2016

@anetta2016 tohle je uměle mléko

demetritis
28. srp 2016

@anetta2016 pak jedině tva strava pokud je um ok