Krev v moči. Čím to může být?

lucinecka
10. lis 2008

Ahoj holky, nemáte s tím některá zkušenost? Malýho jsem po kojení přebalila a na plence našla růžovou až načervenalou skvrnu. Zřejmě vyčural i trochu krve. Nebylo toho moc, ale přesto mě to vyděsilo. Dr se nemůžu dovolat. Nevíte čím to může být a jak moc se mám znepokojovat?

alica147
10. lis 2008

ahoj no ja na tvojom mieste by som rozhodne išla k dr.ak tam aj nie jei vaša musí ju niekto zastupovať,toto určite nenechaj len tak

alica147
10. lis 2008

može to mať nejaký močový infekt alebo zápal,ťažko povedať ale rozhodne chod

lucinecka
autor
10. lis 2008

Ali teď mi pár holek poradilo že to můžou být jen krystalky soli a ne krev, že se prostě na plíně zbarví do růžova. Že to může být tím že malej má málo tekutin. On mi totiž teď už druhou noc celou prospal a tím pádem jsme včera za celý den kojili jen 5x. Jinak je veselej, bez teploty. Dr má asi vyvěšenej telefon nebo co protože to vůbec nezvoní 😠

lucinecka
autor
10. lis 2008

Jo a teď po přebalení na plíně žádné zbarvení není, prostě už se jen normálně vyčural.

lucinecka
autor
10. lis 2008

A nebyla to jasná krev, ale to zbarvení bylo světlé, do růžova až světle červena abych to upřesnila.

alica147
10. lis 2008

aha,no tak ho sleduj a uvidíš ,držím palce

lucinecka
autor
10. lis 2008

Děkuju 🙂

zero
10. lis 2008

Ahoj
já si myslím že to bude taky ta sůl. Malá to měla už v porodnici a taky mě to dost vyděsilo. Ale na pokoji to měli asi 2 miminka najednou a sestřičky nám říkali že je to normální.ˇdokonce nám říkali že u holčiček to může být i menstruace. Ale to u vás asi nehrozí. 😀

womenne
10. lis 2008

luci a kojiš ešte?ak ano nejedla si červenu repu?mojim ked dam tak 2dni cikaju tak do ružova alebo červena ake množstvo zjedia 😉 prvy krat som sa tiež zlakla som volala lekarovi a prve čo sa ma spytal či som imnedala repu aja že ano tak to je ztoho 😉

lucinecka
autor
10. lis 2008

Holky teď jsme se vrátili od dr, vyšetřili mu moč a nic nenašli. Mám ho sledovat a kdyby se to opakovalo poslali by to na nějakej spešl rozbor. Tak snad to bude dobrý. 😉

Women, právě že jenom kojím a červenou řepu jsem nejedla 😀 Asi to bude ta sůl, řeklo mi to už hodně maminek co s tím zkušenosti mají. Tak se nebudu děsit 🙂

alica147
10. lis 2008

tak aspon budeš spokojnejšia že je to ok,radšej podla mna takto ako niečo zanedbať 😉

lucinecka
autor
10. lis 2008

Souhlasím 🙂 Proto jsem k té dr radši zašla 😉

timbouctou
10. lis 2008

ahoj, to máš dobré, my měli ve 4 měsících taky takovou jako trošku krev a pak teploty a už jsme jeli na Karlov se zánětem ledvin 😝

mamina
11. lis 2008

Kdyby to byla holčička,tak o nic nejde.Stává se to,ale většinou jen prvních pár dnů po porodu.(Prý z přemíry hormonů matky v tělíčku.)Ale když jde o chlapečka může to značit nějakou nemoc,u kluků je to prý velký problém,tak na nic nečekej a jdi k doktoru.Držím palce,ať to dobře dopadne.PLENKU VEM S SEBOU!